Ana Sayfa / Kadın / Yılın Modası: Işıltı

Yılın Modası: Işıltı

Saçlara yapılan ışıltılar, saçların güneş ışınlarından ötürü rengi açılmış gibi durur. Uygun renklendirme uygulaması ile kahverengi ve siyah renge sahip saçlar bu zamana kadar olmadığı kadar dikkat çekici olur. Siz de kendinize en uygun modeli seçin.

Daha çok koyu renge sahip saçlarda oluşturduğu kontrast sebebiyle ombre saçlar esmer kadınlarda son derece güzel gözüküyor. Üstelik bu renk değişimi için önünüzde çok fazla renk seçeneği mevcut. Dilediğiniz, kendinize en uygun olan rengi seçmelisiniz. Saçlarınızda aralarda sarı renk görmek istemiyorsanız bunun yerine mavi ya da kızıl gibi renkler seçebilirsiniz.

Karamel ombre

Ombre saç stiline en çok yakışan, karamel tonlara sahip ombrelerdir. Bu hoş ışıltılar saçlarınıza çok güzel parlaklık vermekte.

Bakır ombre

Kızıl rengine sahip ombreler de kahverengi saç rengine uyan ombre modellerindendir. Oldukça havalı ve çekici.

Bronde

Bronde dediğimiz aslında kahverengi ve sarı renkli saçların bir başka versiyonudur. Bronde ışıltılar doğal olan kahverengi saçlara farklı bir boyut kazandırmak için mükemmel bir tercihtir. Bu hoş görüntüyü elde etmek için kendi saç renginizden 2 ton açık renk kullanmayı tercih etmelisiniz. Uzmanınız bu uygulamayı sizlerin isteği doğrultusunda başarıyla uygulayacaktır.

Balyaj

1970 senelerinde Fransız güzellik uzmanları tarafından ortaya çıkarılmıştır balyaj. Hala günümüzde de şöhretini korumakta. Bronde’a oranla çok daha hafif renk geçişlerine sahiptir.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir