Ana Sayfa / Moda / Yeni Trend: Palazzo Pantolon

Yeni Trend: Palazzo Pantolon

Son dönemlerde yeni trend olan bir parça var. Palazzo pantolonlar. Bu pantolonlar hem yaz aylarında sizi rahat ettirecek hemde daha zayıf ve uzun boylu görünmenize yardımcı olucaktır. Bu trendin biraz daha detaylarına inelim.

Bu pantolonların bir çok avantajı bulunmaktadır. Farklı kumaş çeşitleri ile bir çok modeli bulunmaktadır. Hem gündüz sokakta hem gece yemeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta eğer boyunuz kısa ise bu pantolonları topuklu ayakkabı ile giymelisiniz. Pantolon bol olduğundan olduğunuzdan daha kısa görünmenize neden olucaktır. Kombin yaparken bluzunuzu pantolonun içine sokabilirsiniz. Yada bir kemer kullanarak belinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Şık bir tarz yakalamak istiyorsunuz yüksek belli modelleri kullanarak altına ince bantlı topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında renkli ve desenli pantolonlar tercih edebilirsiniz. Palazzo pantolonları bol paça pantolonlarla karıştırmamalısınız. Üst kısmı tamamen üzerinize oturur. Altlara doğru bollaşmaya başlayan bu pantolonlar oldukça zarif bir görüntüye ulaşmanıza neden olur.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Hızla Kilo Verdiren Diyetler

Son zamanlarda sağlıklı olmanın bir kenara bırakılıp moda haline getirildiği zayıflama anlayışı özellikle genç kadınlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir