Ana Sayfa / Alışveriş / Tulum Modelleri

Tulum Modelleri

Tulum Modelleri

Tulum modelleri, 90’lı yıllardan beridir moda ufuklarında gözükmezken,  yeni bir retro yaparak 2017 – 18 sezonunda yeniden geri geldi. Biz kadınlar olarak bu durumdan büyük bir mutluluk duyduk zira tulumları severek giyiyoruz. Gerek günlük anlamda kullanılabilecek olan sportif tulum modellerini, gerekse de özel gecelerde kullanabileceğiniz şık abiye tulum modellerinin en efektif stillerini en güzel fiyatlarla trend bende sayfalarından bulabilirsiniz.

Çiçekli Tulumlar Bir Harika

Örneğin vücudunuzu baştan ayağa kadar çiçeklerle bezeyecek olan midi boy bir tulumla ilkbahar ve yaz aylarında sokak modasında harika bir görünüme bürünebilirsiniz.  Harika bir hasır şapka, hasır çanta ve güzel bir sneakersle tamamlayabileceğiniz bu tarz bir tulumu, rahatlığından ve şıklığından ötürü üzerinizden çıkarmak bile istemeyeceksiniz.

Yine kruvaze yaka ve baştanbaşa puantiyelerle kaplı siyah beyaz midi boy bir tulumla da retro tadında harika bir look yaratabilirsiniz. Bileklerinize geçireceğiniz mega boy siyah kemik bir bilezik, boynunuza takacağınız büyük inci küpelerle de kombininizi en güzel şekilde destekleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi bu sene Tulum modelleri bir harika!

Abiye Tulum Modelleri

Özel gecelerde giyebileceğiniz tulumlara göz gezdirecek olursak siyah ve kırmızı tonları sizi en dikkat çekici kadın olarak gösterecek tulum modellerinden olabilir. Bu tarz efil efil uçuşkan dokuda seçtiğiniz sıcak kırmızı tonlarındaki bir tulum, gerek siyah saçlı esmer kadınlara, gerekse de sarışın beyaz tenli kadınlara en çok yakışacak türdedir.  Bu stilde bir tulum giydiğinizde mutlaka dudaklarınıza aynı tonda kırmızı bir ruj kondurmayı da asla unutmamalısınız.

Bordo – siyah tonlarında seçtiğiniz kruvaze yaka bir tulum tarzı da içerdiği ağır renklerden ötürü sizi özel gecelerde taşıyacak harika bir parça olabilir. Eğer daha da şık görünmek isterseniz yine düğmeli yakalı kruvaze yaka tulum modellerine de yönelebilirsiniz. Bisiklet yaka ve bel kemerli tulum modelleriyse,  incecik belinizi gözler önüne serecektir.

Öte yandan ultra sportif bir kadınsanız,  jaen salopetlere de yönelebilirsiniz. Bu konuda daha dikkat çekici olabilmeniz adına yakası işlemeli veya payetli modelleri seçmenizi öneririz. İçinize omuzları kesik beyaz basic bir tişört ve ayaklarınıza spor ayakkabı giydiğinizde ise şehirli ve modern bir kadın tavrına saniyeler içinde bürünebileceksiniz. Gördüğünüz gibi 2018 Tulum modelleri 1001 çeşit formuyla sizleri çağırıyor.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir