Ana Sayfa / Moda / Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Topuklu Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kadınların topuklu ayakkabı giyme isteği oldukça yüksektir. Şık kıyafetlerimize uygum sağlayan, bizlerin mükemmel bir görünüme ulaşması için büyük bir katkı sunan topuklu ayakkabıları alırken de bazı noktalara dikkat etmemiz gerekir.

Çok hoşumuza giden bir topuklu ayakkabı olsa dahi bize uygun değilse almamız bazen felaket olabilir. Eğer topuklu ayakkabı giymeye ilk defa başlayacaksanız dolgu topuk modellerini tercih etmenizde büyük fayda var. Bu tarz ayakkabıların zemine basan kısmının çok olmasının yanı sıra genelde bilekten bağlamalı olduğu için dengenizi daha rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Direk ince topuk alırsanız yürümekte zorluk çekebilirsiniz. Dolgu topuk ayakkabıya alışanlar hemen kalın topuklulara geçebilir. Kalın topuklu ayakkabılar günümüzde çok moda olmasının yanı sıra yine topuğun yere basan bölümünün büyük olması dengeyi çok iyi sağlamanıza yardımcı olacaktır. Kilolu olan bayanlar uzun topuk giymekte zorluk çekerler. Çok istemelerine karşı giyseler dahi istedikleri performansı alamazlar. Bu nedenle onlara uzunu topuklu ayakkabılar yerine kısa topuklu ayakkabıları kullanmalarını önermekteyiz. Hem topuklu ayakkabı giymek hem de ayakkabının konforlu olmasını istiyorsanız platform topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Oldukça şık bir görünüme sahip olmasının yanı sıra ön kısmının geniş olması ayağın daha iyi yere basmasına olanak sağlar. Böylelikle adımlarınızı daha rahat atabilirsiniz. Çok yüksek topuklu ayakkabı alırken de dikkat etmeniz gerekir. Bu ayakkabılar ile hem yürüyebilmeli hem de kıyafetiniz ile uyumlu olmalıdır.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir