Ana Sayfa / Güzellik / Tel Tokalarla Yapabileceğiniz Harika Saç Modelleri

Tel Tokalarla Yapabileceğiniz Harika Saç Modelleri

Artık tek tokalar rafa kalkmış olsada onlarla ne harika saçlar yaratabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu saç modellerini o yüzüne bakmadığınız tek tokalarda yapıldığını görünce sizde şok şaşıracaksınız. İşte tel toka almanıza sebep olacak o saç modelleri.

Öncelikle tel tokaların saçınızdan hemen düşmemesi için eski bir kuaför geleneği olan spreyi tel tokalarınıza sıkın.

Sonuç biraz karmaşık olsada işlem aslında oldukça kolay.Tek bir sırayı yapmak için 2 tel toka gerekli. Sırayı istediğiniz kadar artırıp yada azaltabilirsiniz. Bu modeli yaptığınızda geri kalan saçlarınızı sokacağınız şekil tamamen size kalmış. Toka renginizi farklı seçeneklerden yana kullanabilirsiniz. Sarı saçlı iseniz siyah toka daha koyu renkli saçlarınız var ise sarı tel toka kullanabilirsiniz. Yada daha renkli pembeler, maviler, turuncular tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında renkli tokalar kullanarak festivallere konserlere giderken bu saç modelini kullanarak fark yaratabilirsiniz.

Bu saç modelleri tamamen sizin yaratacılığınıza kalmış. İsterseniz ufak bir kar tanesi, isterseniz üçgen isterseniz daha farklı desenleri tel tokalarla yapabilirsiniz. Resimlere bakarak modeleri çok kolay uygulayabilirsiniz. Renkli tel toka bulmakta zorlanıyorsanız tel tokalarınız renkli ojelerle boyayabilirsiniz. Hatta ojeleriniz tam kurumadan üzerine sim döküp daha farklı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Bunlar gibi bir çok modeli internetten bulup uygulayabilirsiniz. Fikri aldıktan sonra yaratıcılık tamamen sizin elinizde.

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Evde Yapılabilecek Doğal Saç Maskeleri

Saçlarımızı çok seviyoruz ama her gün düzleştiriciler, fönler, maşalarla yakıyoruz. Bu yüzden saçlarımız daha yavaş …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir