Ana Sayfa / Alışveriş /  Taş Hırka Modelleri Nasıl Kombinlenir?

 Taş Hırka Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Taş hırkalar, adından da anlaşılabileceği gibi taş renk tonlarında ve üzeri ince ve küçük pıtır pıtır taneli dokulardan oluşan bir örgü motifi biçimine görünüme sahip olan hırka modellerindendir. Doğal görünümü ve tabii duruşu ile iddiasız ama yalın ve sade bir güzelliğe sahiptir. Daha çok boho stilinde sade ve yalın kadınların tarzı olabilecek olan bu hırka modelini günlük ve casual anlamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taş Hırka Modelleri Nasıl Kombinlenir konusuna gelince bu konuyu ana hatları ile aşağıdaki satırlardan öğrenebilirsiniz.

Örneğin yırtık bir kot üzerinde sade bir tişört ve dağınık saçlarla özdeşleştirilebilir bu görünüme sahip olan hırka modeli. Yine omuzdan aşağı salınmış sade günlük ve deri çantalar da en büyük eşlikçilerindendir taş hırka modellerinin. Hızla evden çıkmanız gereken off günlerinizde aynı hızda dolapta duran taş hırkanızı yerinden çekerek sırtınıza alabilirsiniz mesela. Özellikle spor ayakkabıları deri bot ve deri çizmelerle de bir hayli cool ve salaş görünebilirler.

Taş Hırka Modelleriyle Free Mood

Kendiniz için yaşamayı planladığınız free günlerin harika bir kurtarıcısı olabilecek olan taş hırka modelleriyle hayatın yükünü omuzlarınızdan biraz olsun silkinebilirsiniz. Özellikle bu look a eşlikli biçimde yanlarda büyük cep detaylarına sahip olan modelleri ise kimi zaman sizi yanınızda çanta taşıma angaryasından bile kurtarabilecek olan niteliklerdedir. Kısacası telefon ve slim bir cüzdanı ya da kredi kartlığını bu gibi bir hırkanın ceplerine atarak dışarı çıkabilirsiniz. Yine böyle bir hırkanın boynuna attığınız zarif fularlarla da feminen bir ruh katabilirsiniz bu yalın görüntünüze.

Taş Hırka Kombini

Yırtık bir jeanle, dar bir skinnyle birleştirerek özgün kombinler yaratmak çok kolay taş hırkalarla. Hatta dilerseniz ince formda bir taş hırka modelini belinde kemer ile bile detaylandırabilirsiniz. Çünkü bu görünüm son senelerde oldukça popüler olmuştu. Farklı bir stil önerisi isterseniz; crop top bir bluz, culotte bir pantolon, başınıza da fötr bir şapka takarak taş hırka kombinleri yaratabilirsiniz. Taş Hırka Modelleri Nasıl Kombinlenir konusunda sizlere ipuçları sunduk.

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şeritli pantolonları çok sevdik. Yanlarında dikey çizgiler olan pantolonlar kimi zaman bizlere eşofman modellerini bazen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir