Ana Sayfa / Alışveriş / Sweat Modelleri

Sweat Modelleri

Sweat modelleri,  belki de sonbahar aylarının en sevindirici ve neşeli yanlarıdır. Havaların estirmeye, yağdırmaya başladığı dönemlerde sempatik yanları ve sıcak yüzleriyle vitrinleri ve mağaza reyonlarını sarıverirler sweat modelleri. İşte seneye özel trend Sweat Modelleri

Sweatlarda Bu Yıl Renk Patlaması Var

Yeni sezonun sweat modellerine yüzümüzü çevirdiğimizde ise bu yıl yazdan kalan etkiler görüyoruz adeta. Yazın neşeli renkleri hala sweatshirtlerin üzerinde hüküm sürerken güneş sarılarından tasarlanmış dolgulu polar ve pamuklu ipliklerden tasarlanan bu modeller içimizi ısıtıyor. Sonbaharın içselliğiyle paralel olan kiremit tonları, canlı yeşil tonları ve yine yazın enerjisini bırakmak istemeyen cam göbeği tonlarındaki sweat modelleri, pembe, mercan gibi patlak renklerle içimizi ısıtmaya devam ediyor.

Sdece renkler mi canlı olan peki senenin sweatshirt modellerinde bizleri cezbeden?… Elbette değil… Zira bu sezonun sweat modellerinde bizleri cezbeden başka şeyler daha var. Bunlarda neşeli, esprili, sloganlı göğüs baskıları ve üzerlerinde yer alan kabartmalı, boncuklu ve payetli işlemeler oluyor.

Işıl ışıl payetlerle renk oyunları yapan sweat modellerine bu sezon mağaza reyonlarında bol bol rastlarsanız şaşırmayın sakın. Her birini almak istememek mümkün değil zira her biri birbirinden neşeli, enerjik ve mod yükselten cinsten. Bu sezon modacılar adeta sonbaharın asık suratlı hallerine meydan okurcasına gökkuşağı renleriyle donatmış sweatshirt modellerini. En güzelleri de göğüs kısmı ışıl ışıl payetlerle, dantellerle, baskılı resimlerle donanmış olanları.

Özel Sweatshirt Dokularıyla Tanışın!

Renklerden, baskı ve modellerden yeterince söz ettik sanıyoruz. Dokulara ve tasarımlara baktığımızda ise hem çok üşüyen ve kalın kumaşlara ihtiyaç duyanlar için kalın polar ve yüksek pamuklu dokulu sweat modellerine rastladığımızı söyleyelim. Öte yandan fazla kalın giyinmeyi sevmeyenlere de ince pamuklu dokumadan ya da polyester/pamuklu karışımı modellerden bolca çalışıldığını da buradan belirtelim.

Desen konusunda yine çizgili modeller, çiçek desenlerinin hakim olduğu modeller, puantiyeli, yazı baskılı, baklava desenli modelleri görmek mümkün. Kollar ise genellikle uzun ama sıkıntılı insanlar için tasarlanmış olan fakir kol türünde truvakar kolluları da  mevcut. Geçen seneye oranla kapüşonlu sweat trendinde bir düşüş olduğu kesin. Ama okul modasında sıklıkla sweat kullanmayı seven bayanlara da kapüşonlu modellerin bu sene de olduğu müjdesini buradan verelim. Her zamanki gibi kot pantolonun en güzel eşlikçisi sweatlere devam diyoruz. Sweat Modelleri bu yıl içimizi ısıtacak türden kısacası.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

En Güzel Kırmızı Deri Ceket Kombinleri

En Güzel Kırmızı Deri Ceket Kombinleri Kırmızı renk tonu, metrelerce uzaklıktan fark edilmenizi sağlayan göz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir