Ana Sayfa / Kadın / Sonbahar Ve Kış Modasında Payetli Takım Şıklığı

Sonbahar Ve Kış Modasında Payetli Takım Şıklığı

Sonbahar Ve Kış Modasında Payetli Takım Şıklığı

Maslülen efektlerin ve takım elbise şıklığının bu sezon bayanlar için hazırlanmış olan kreasyonlarda başı çektiğini zaten sezon başından beri biliyoruz. Ama payet şıklığındaki takım elbiselerin bu bahar trend olacağını biliyor muyuz?  İşte bunu bilmiyorduk öyle değil mi? Ama biz fısıltı gazetesi olarak moda kulislerinde konuşulan bu gizemli trendi bu gün açığa çıkarıyoruz ve ’ payetli takım şıklığı 2018 – 19 sonbahar – kış modasında var gücüyle geliyor’ diyoruz. O halde Sonbahar Ve Kış Modasında Payetli Takım Şıklığı tam da katılacağınız elegan davetlere göre.

70’li yılları bilenler bilir ya da biraz karıştırdığınızda payetli kumaşların takımlarda ya da tek parça kıyafetlerde o yıllar ne kadar da yaygın olduğunu siz de bulabilirsiniz. İşte bu güzel parçalar moda sahnesine şimdilerde yine çıkıyor. Elbette ki o eski hantal paça boylarıyla ve büyük yakalarla değil. Çok daha şık ve naif çizgileriyle…

Payetlerle Baştan Aşağı Parlayın

Baştan ayağı takım şıklığına bürünmeyi sever misiniz? Ama sözünü ettiğimiz şey elbette ki sıradan ve klasik bir takım elbise şıklığı değil. Tam tersine son derece iddialı ve göz alıcı bir takım elbise şıklığı. Çünkü sözünü ettiğimiz bu takım elbiseler parıl parıl parıldıyor ve ışıldıyor zira her biri baştan aşağı payetlerle kaplı. Kararını vereceğiniz tek şey hangi renk olması konusunda. Yeşil, gold, silver, kırmızı, mor, bordo, mavi, pembe gibi tüm gök kuşağı renklerindeki payet elbise şıklığına bürünebilirsiniz bu sezon. Elbette bu çılgın kıyafetleri sokak modasında giymeyeceksiniz. Özel gecelerde, düğün ve davetlerde, partilerde hatta belki konserlerdeyse giyebilirsiniz.

Payetli Kıyafetlerde 3. Renge Yer Yok!

Çarpıcı renkler size fazla iddialı geliyorsa altın rengi, rose quarts, inci parlaklığı ya da bronz tonları sakinliğiyle sizi dengeleyecektir. Ayakkabı ve çantanızı ise siyah ya da payetli giysinizle aynı renklerde seçebilirsiniz. Kısacası bu renk bir takım elbise de monokrom fikrini uygulamalısınız. Çünkü bu parıltılı kıyafetler yanında yeni bir renk daha kaldırmayacaktır.  Sonbahar Ve Kış Modasında Payetli Takım Şıklığı için doğru adres trend bende!

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir