Ana Sayfa / Moda / Sonbahar Makyaj Trendleri

Sonbahar Makyaj Trendleri

Yaz bitmesi ve sonbaharın gelişi ile makyaj trendleri de değişmektedir. Bu sene sonbaharın renkleri uygun makyaj uygulamaları trendler arasında. Renk cümbüşü var desek yalan olmaz. Gelin sonbahar makyaj trendlerini hep birlikte inceleyelim.

Mat ve yoğun makyaj uygulamaları artık çok geride kaldı. Bu sonbahar daha sade ve özen gösterilmiş makyaj uygulamaları ile başlıyoruz. Genelde makyajda kullanılan renkler pastel tonlardır. Havalar soğuk olduğundan allığınızı biraz daha koyu tonlarda kullanabilirsiniz.

Dudaklar geçen sene mat rujlarla süslenirken bu sene birbirinden farklı tonları ile koyu renk dudaklar ön planda. 90 larda popüler olan kahverengi rujlar bu sonbahar tekrar geri döndü. Kahverengiler, ten renkleri ve turuncular oldukça popüler dudak renkleri.

Asla modası geçmeyen kırmızı dudaklar bu sonbaharda can almaya geliyor. Sade bir makyaj koyu bir kırmızı ruj en güzel makyaj.

Yeni bir moda olan bronzlaştırıcıları allık olarak kullanmak oldukça sıcak tonlar yakalamanıza vesile oluyor.

Makyajınızın tamamında bir ton kullanmak istiyorsanız kesinlikle bu sonbaharın rengi leylak. Göz makyajıi allıki ruj, gölgelendirme her uygulamada bu tonu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yılın en favori renklerinden olan leylak aynı zamanda sadeliğinde rengi.

Eyeliner çizgilerinizi biraz daha inceltip kısaltarak daha sade ve doğal bir sonbahar makyajı yapmış olursunuz.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir