Ana Sayfa / Alışveriş / Son Trend Kırmızı Abiye Tuvalet Modelleri

Son Trend Kırmızı Abiye Tuvalet Modelleri

Son Trend Kırmızı Abiye Tuvalet Modelleri

Kırmızı, her zaman aşkın ve tutkunun rengi olarak bilinen en baskın renklerdendir ve kadınlar tarafından da sıkça tercih edilir. Dilerseniz bu renkle kendi nişan töreninizde ateş gibi görünebilir ya da bir davetli olarak da en dikkat çekici kadın siz olabilirsiniz. O zaman son trend kırmızı abiye tuvalet modelleri ne hep birlikte göz gezdirelim.

Kırmızı abiye bir tuvaleti dilerseniz yalın – düz kumaşlarda tercih edebileceğiniz gibi dantel ya da saten – parıltılı dokularla patlatabilirsiniz de. Renk konusunda orta tonlarda seçilmiş kırmızı abiye elbiseler hem beyaz tenli sarışın kadınlara, hem de esmer tenli siyah saçlı kadınlara çok yakışıyor. Bu konuda baştan aşağı dantel detaylarıyla kaplı askılı V yaka dekolteli ve balık formlu bir tuvalet, uzun boyunuzu ve kavisli vücut hatlarınızı da en iyi şekilde ortaya çıkaracaktır. Bu tarz kırmızı dantel bir tuvalet seçtiğinizde kırmızı bir ruj ve zarif bir topuzla tüm kombininiz tamam olabilir. Son trend kırmızı abiye tuvalet modelleri trendbende inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Dantelli Abiye Modası

Öte yandan danteli aşırı seviyorsanız, seçtiğiniz tuvalette dantellere sadece kol kısımlarınızda yer verebilirsiniz. Yine son zamanlarda renklerle ters köşe yapmak oldukça moda olduğundan çarpıcı kırmızı tonlarına başka renklerde eşlik ediyor abiye elbiselerde. Bu trendlere uyarak seçtiğiniz kırmızı abiyenizde, mor gibi çarpıcı 2. renkler e de yer açabilirsiniz. Yine son sezonlarda tek omuzlu kırmızı abiye ve tuvalet modelleri de bir hayli öne çıkmış durumda. Tek omuzlu, kırmızı şarabi renk tonlarında ve hemen basenin altından açılarak kloş şekilde aşağıya inen eteklere sahip bir tuvalet, aynı zamanda dar omuzlu bayanlara da en iyi çarelerden olacak.

İpek – Tafta – Saten Abiye Modelleri

Kırmızı denildiğinde ilk akla gelen renklerden biri de narçiçeğidir. Örneğin ipek taftadan tasarlanmış olan parıl parıl parlayan dokuya sahip nar çiçeği bir tuvalet seçtiğinizde, bu özel ara renk tonu sayesinde tüm davetlerde gözler sizin üzerinizde olabilir. Özellikle de omuzlarınızı açıkta bırakan kruvazeli drape oyunları dekolte noktanızı süslüyorsa. Yine büyüleyici kırmızıyla ilgili farklı bir fikir olarak robadan kemerli tuvaletleri de önerebiliriz. Zira karın ve basen sorunu olan bayanlar bu kesimi sıklıkla kullanıyor. Son trend kırmızı abiye tuvalet modelleri arasından teninize ve tipinize en uygununu seçebilirsiniz.

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir