Ana Sayfa / Kadın / Sizi Havalı Gösteren Saç Modelleri

Sizi Havalı Gösteren Saç Modelleri

Her kadının isteği genç ve güzel görünmektir. Bilhassa 35_40 yaşını geçmiş kadınlar saç rengini ve saç modelini seçerken kendini genç gösteren saç renklerini tercih etmeliler. Bu arada saç rengini seçerken tenine uygun olmalıdır. Ten renginize uyumlu olmayan saç rengi de kadını yaşlı gösterir. Koyu saç renkleri her zaman kadınları genç gösterir. Beyaz ve soluk ten renginiz varsa açık sarı tonlar kadını yaşlı ve donuk gösterir. İlk seçiminiz Sarı ve bakır gibi açık saç rengini genç yaşlarda kullanabilirsiniz. 35-40 yaş üzerine çıktığınızda koyu saç renklerini tercih edip cildinizin canlı parlak ve daha genç görünmenizi sağlar.

 

Kızıl saç renkleri; Kumral saç rengi tonları yerine kızıl renkler seçebilirsiniz.

Kahverengi renk tonları; Kahve çikolata saç rengini denemenizde yarar var. Koyu kahverengi ve siyah renklerden uzak durmanız gerekir. Yüzümüzdeki hücrelerin ölmeye başlaması ile cildimiz solar.

Sarışınlar; Bal köpüğü, bal rengi, platin saç rengi. Genç gözükmek için sarışınlara tek önerimiz cildinize güneş sarısı, pembe allık ya da altın rengi sürmesi gerekir.

Kızıl Sarışınlar; Bal rengi, bal köpüğü platin saç rengi. Genç görünmek için sarışın kadınlara tavsiyemiz ciltlerine pembe, güneş sarısı allık veya altın rengi kullanması gerekir.

Saça ışıltı katmak; Abartıya kaçmadan saça ışıltı katmak doğal bir görüntü ve uzun ömürlü saç rengi sağlar.

Beyazlar; saçlarınızdaki beyazların ortaya çıkmasına izin vermeyin. Kadını güzel ve bakımlı gösteren saç rengini seçebilmesi ve ten rengine göre makyaj renk tonlarını ayarlamasıdır.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir