Ana Sayfa / Kadın / Sezonun Takı Trendleri

Sezonun Takı Trendleri

Takı trendleri sürekli kendini güncellemekte ve meşhur takı firmalarının yeni ürünlerinin tanıtımları da art arda gerçekleşiyor. Bu sene 90’lı yılların modasına dönüş olacak gibi gözükürken, kadınlarında takibi hız kesmeden devam etmekte. Güzelliğinden ödün vermeyen kadınlara özel birçok takı modelleri piyasaya girerken, tek ürünlerin yanında çok güzel aksesuarlarda satışa sunulmakta.

 

Yeni sezonda uzun kolyeler oldukça moda

Bayanların en çok tercih ettiği aksesuarlardan olan kolye modelleri bu sene de birbirinden farklı yüzlerce model ile satışa sunuldu. Bu senenin takı modası incelendiği zaman, kolye modelleri içerisinde uzun kolyeler her zaman olduğu gibi şimdi de en çok tercih edilen ürünler arasında. Uzun kolyeler tüm ilgiyi çekerken, bunun yanı sıra choker kolyeler de oldukça fazla tutulmakta. Tasma kolye modelleri olarak adlandırılan uzun zincirler bu sezon, bayanların vazgeçemeyeceği aksesuarlar arasına girecek.

Sonsuz aşkın ışıltısı “Tek Taş Yüzükler”

2018 yüzük modelleri arasında tek taş yüzükler ile beraber kullanılabilen beş taş yüzükler de her zaman olduğu gibi bu senede öne çıkmayı başardı. Pırlanta yüzüklere benzer imitasyon gümüş yüzüklerde çok fazla ilgi gördü. En çok da hakiki pırlantadan ayırt edilmesi güç olan zirkon taşlar da çokça tercih edilmekte. Pırlanta yüzüklere ayırabileceğiniz bir bütçe yoksa bu tarz imitasyon ya da zirkon taşlı yüzükleri de kullanabilirsiniz.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir