Ana Sayfa / Kadın / Sezonun En Trend Çanta Modelleri

Sezonun En Trend Çanta Modelleri

Moda liderlerinin son kreasyonlarını inceledikten sonra sizin için bu sezonun en trend çanta modellerini mercek altına aldık.

Fular askılar en sade çantaları bile renkli kılarken, dikdörtgen-kutu-kova çanta modelleri, kürklü detaylar veya canlı desenler de sezona damgasını vuran çanta modelleri arasında yer alıyor. Elbette yaz sezonuna girmeye yakın bu dönemler de hala kullanabileceğiniz hasır çantaları da es geçmemek gerek.

Hadid ve Jenner kardeşlerin kullanmaya başlaması ile tekrar gündeme gelen bel çantaları da mağazalarda göreceğimiz diğer çanta modellerinden. Bazı trend çanta modellerine göz atalım;

  • Kadife

Kadife kıyafetlerin moda olduğu bir senenin ardından sıra çantalarda. Daha çok zümrüt yeşili, mürdüm gibi renk tonlarına sahip kadife çantalar önümüzdeki sonbahar için uygun modeller arasında.

  • Alışveriş Poşeti Tipi

Kısa ve iri saplı, omuza asılacak biçimdeki alışveriş poşeti tipli çantalar günlük ve spor kullanıma çözüm arayanlara göre.

  • İkili

Önümüzdeki yaz aylarının en dikkat çekici çanta modellerinden biri, beraber takılıp kullanılabilen ikili çantalar. Biri küçük biri büyük olan bu çantalar hem kullanışlı hem sevimli.

  • Çapraz Askılı

Çapraz askılı ufak modeller tekrar kullanıcıların karşısına çıkıyor. Chanel’in özellikle telefon kabı boyutlarında ve biçiminde yaptığı kapitone çantalardan sonra bu çanta modeli oldukça sık kullanılan çanta modelleri arasında gözüküyor.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir