Ana Sayfa / Alışveriş / Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şeritli pantolonları çok sevdik. Yanlarında dikey çizgiler olan pantolonlar kimi zaman bizlere eşofman modellerini bazen de smokin pantolonlar anımsatsa da bizler için hiç fark etmiyor. Onları sokak modasında bol bol kullanmaktayız. Peki, ama en şık ve tarz şekilde Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir? Gelin bu sorunun cevabını birlikte bulalım…

Spor Ama Şık İfade

Öncelikle bu spor ifadeye bilinçli bir şıklık katmak için her zaman yapabileceğiniz bir şeyler var. Şeritli pantolon modelleri daha çok siyah ve beyaz efektlerde yaratılıyor. Bu da onları birçok renkle birlikte kullanabilmek demek. Ayrıca bu güzel ifadeleri bizleri daha da zayıf gösteriyor. Ama yine de her zaman olduğu gibi proporsiyona dikkat diyoruz. Şeritli pantolon modelleri her ne kadar bizi zayıf gösterseler de sihirli değiller ve eğer kiloluysanız ve basen ya da karın bölgenizde bir parça da olsa fazlalıklarınız varsa şeritli pantolonları genişçe dökümlü; tunikler, gömlekler ya da sweatlar ile giymenizi öneririz.

Bunun dışında eğer kilo ya da fazlalık probleminiz yoksa bu tarz pantolonlar elbette body stilindeki dar ve yapışkan bluzlerle çok daha şık duracaktır. Bu konuda eğer daha uzun bylu dikey bir çizgi gibi görünmek isterseniz; siyah bodylerden yararlanabilirsiniz. Daha elegan bir ifade yakalamak için gri ya da ekru bodylerden de yararlanabilirsiniz. Ya da  işin içine biraz daha renk ve eğlence katmak isterseniz de kırmızı, yeşil veya mavi bodylerden yararlanabilirsiniz. Ben her durumda farklı görünmeliyim diyenlerdenseniz de, beyaz bir atlet üzerine kat kat  spor gömlekler giyerek layering stili uygulayabilirsiniz. Basic beyaz tişertler çok sıradan görünebileceği ve mevsimsel olarak uygun kaçmayacağı için onun yerine büyük ve salaş tatlı renklerde tasarlanmış sweathirtlerden de yararlanabilirsiniz.

 Ayakkabı Olarak Ne Kullanalım?

Şeritli pantolonların daha çok spor bir ifadeye sahip odluğunu söylemiştir. Bu yüzden tutup da altına stiletto giyecek olursak aykırılık sınırlarını zorlamış oluruz. Bunun yerine güzel ve gösterişli sneakerslardan tercih edebilirsiniz. Ama daha elegan bir hava yaratmak isterseniz deri ya da güderi ve topuklu olan botlara da yönelebilirsiniz elbette. Bu içeriğimizde de sizlere Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir konusunda farklı fikirler sunduk.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir