Ana Sayfa / Alışveriş / RAHATINA DÜŞKÜNLER İÇİN KOT MODELLERİ

RAHATINA DÜŞKÜNLER İÇİN KOT MODELLERİ

RAHATINA DÜŞKÜNLER İÇİN KOT MODELLERİ ! 

Hem rahat, hem dayanıklı hem de cool bir görüntü kazandıran kot giyimin nedereyse yarım asırdan fazla bir geçmişi var Ülkemizde. Tekstil firmaları ve özel tasarımcılar her yıl farklı kot tasarımlarını alıcıların beğenisine sunuyor. 

2018 Kot Modası ! 

Aslına bakarsanız bu yıl kot modası geçen yılın çizgilerini taşıyor ancak ne var ki 80 li yılları tam manasıyla yaşatmak adına bir nostaljik esinti söz konusu. Özellikle ikonik indigo mavi kotlar oldukça rövaşta. Düşük bel dar kesim kot modasının yerini artık yüksek bel bol kesim kotlar almış durumda. Oldukça konuşulan ve dikkat çeken bir tasarım doğrusu. Her ne kadar ilk zamanlar gözümüz pek alışmasa da sonrasında vazgeçemediğimiz modeller arasında yerini aldığını söyleyebiliriz. 

Kot modeller derken akla hemen kot pantolonlar geliyor tabi, ancak sadece pantolonlarda değil kot etekler, elbiseler, çeketler, tulumlar, çantalar vs… daha pek çok alanda adından oldukça bahsettiriyor. Bakın mesela bu yaz tulum modası olduğundan bol kesim kot tulumlar spor giyimden hoşlananlar için adeta biçilmiş kaftan. Içerisine bol salaş beyaz bir tişört ve altına yine beyaz bir spor ayakkabı ile kombin yapılabilir.

 Kot elbiselerden bahsetmemek de olmaz değil mi?

Bu yaz hemen hemen her kadının üzerinde mutlaka görmüşsünüzdür. Desenli, desensiz, uzun, kısa, bol kesim, dar kesim her türden elbiseler yaza adeta damgasını vurdu. Kot elbiselerde bu kategoride yerini altı tabi. Özellikle tatil mekanlarını dolduran tatilcilerimiz daha tatil hazırlığı aşamasında valizlerini bu elbiselerde doldurmuşlardır eminim. 

Modayı Takip Et !

 Kot modasını en iyi takip etmenin yolu elbetteki yine bazı markaların internet siteleri. Ancak bunların içinde biri var ki saatlerce siteden çıkmak istemeyebilirsiniz. Hangisi mi? Trendbende tabi ki. Bu site daha çok genç kesime hitap eden son yılın yaz ve kış modasını tüm renkleriyle kullanıcılarına tanıtan ve gerçekten iş ahlakı ve ürün kalitesiyle olsun müşterilerinden tam not alarak tamamen büyümeye odaklı bir firma. Sizlerde 2018 yılı kot modasını yakından takip etmek için trendbende sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir