Ana Sayfa / Moda / Oversize Modası

Oversize Modası

Bilenler ne olduğunu biliyor, bilmeyenler için bir hatırlatma yapalım. Kısaca açıklamak gerekirse; Oversize, üstünüze birkaç beden büyük gelen kıyafetlere verilen isimdir. Rahat ve birkaç beden büyük kıyafetleri yalnızca spor bir görünüm için değil aynı zamanda güzel kombinleriniz içinde kullanabilirsiniz.

 

Oversized Kıyafetler Nasıl Giyilir
Oversized üstleri özellikle son zamanlarda oldukça popüler olmuş durumda. Kışın soğuğunda
belki de en çok tercih edeceğiniz bu ürünü en iyi bir biçimde nasıl kombinlenir?

 

Etekle Kombinleyin
Siz de güzel giyinmeyi seviyorsanız oversized üstlerinizi etekleriniz ile birlikte kombinleyebilirsiniz. En çok kalem eteklere tarz kazaklar hakikaten çok yakışıyor. Kazağın altında kullanacağınız yarım botlar bu kombinin en iyi tamamlayıcısı durumunda. Mini etek giymeyi seviyorsanız, mini eteğin altına sezonun modası olan diz üstü botları tercih edebilirsiniz.

 

Oversized Üstler
Oversized kazaklar mevzubahis olduğu zaman akıllara ilk Jean ile olan uyumu geliyor. Jean pantolon ve rahat kazaklar günlük kullanım için gayet güzel bir tercih olur. Bu türden kazaklarınızı skinny bir
pantolon ile giyebileceğiniz gibi, bol pantolon ile de tercih edebilirsiniz. Çünkü bu sene alt üst oversized modası oldukça tutuluyor.

 

Konforlu Şıklık
Kış sezonunun en mühim parçaları elbette dış giyim parçaları oluyor. Bu sezon kaban, mont gibi kıyafetler de oversized modası yine başrolde. Bol kesimi ile bu tarz kabanların içine istediğiniz kadar kalın giyinin yine de hareket özgürlüğünüzü engel olmayacağı için şiddetle tavsiye edilir..

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir