Ana Sayfa / Alışveriş / MODASI GEÇMEYEN KOT PANTOLONLAR

MODASI GEÇMEYEN KOT PANTOLONLAR

Kot pantolonlar her dönemin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Özellikle gündelik hayatta sıkça kullanılan kot pantolonlar her kıyafeti oldukça iyi taşıyabilme özelliğine de sahiptir. Yaz kış ayırmaksızın her mevsimde kullanılmasıyla da kot pantolon asla modası geçmeyen ve hep tercih edilen türler arasında bir numarada yer alabilir. Peki bu senenin moda kot pantolonları neler?

Kot Dekorları

Taşlama, kot süsleme gibi farklı modeller son dönemlerde fazlasıyla moda dünyası içerisinde kendini gösterdi. Özellikle süslemeler geçen senenin en çok tercih edilenleri arasında yer almıştı. Bu senede süslemeye yeni bir boyut kazandırarak taş, zincir, farklı dekorlar ve zincirler kot pantolonlar üzerinde yerini aldı. Farklı bir tarza sahip olan bu modeller birçok kıyafetle oldukça iyi kombinlenebilen parçalar halinde fazlasıyla tercih ediliyor.

Pantolonda Kısa Boy

Son senelerin en çok tercih edilen tarzı bilekte biten pantolonlardı. Genellikle alınan pantolonların boyu için ya paça işlemi yaptırılır ya da paçaları kıvrılırdı. Ancak bu sene bu tarz direk kotlar üzerinde uygulandı. Farklı desenler ve renklerle daha fazla dikkat çeken kot pantolonlar farklı bir moda akımının başlangıcı olacak gibi duruyor.

Dönemsiz Yırtık Kotlar

Bir kıyafet her dönemde raflarda yerini alan, giyilen ve tercih edilen bir parça olabilir. Bu kıyafetler genelde zamansız olarak adlandırılır. Yırtık pantolonlarla 2018 moda kot pantolonları arasında kendini göstererek dönemsiz bir kıyafet olduğunu kanıtladı. Farklı bir bakış açısıyla yaklaşılan yırtık kot pantolonlar herkesin dolabında olması gereken parçalardan bir tanesidir.

Geniş Yapılı Pantolonlar

Geniş yapıdaki pantolonları 2018 senesi başlarında görmeye başlamıştık. Oldukça beğenilen bu model kot pantolonlara da uygulanarak değişik bir model ortaya çıkartıldı. İspanyol paça gibi yalnızca bir bölümü genişleyen kotlardan daha başka bir tarza yönelen bu pantolonlar oldukça geniş kesimlere sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Minimal Pantolon Yapısı

Minimalizm akımı kıyafetlerden sonra pantolonlar üzerinde de etkisini gösterdi. Özellikle diz bölgelerinde pantolon renginin daha koyu bir rengi ile kombinlenen bu modeller her kıyafetin altına oldukça şık kombilenen parçalar olacaktır.

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şeritli pantolonları çok sevdik. Yanlarında dikey çizgiler olan pantolonlar kimi zaman bizlere eşofman modellerini bazen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir