Ana Sayfa / Güzellik / Moda da Gümüş Trendi

Moda da Gümüş Trendi

Moda da Gümüş Trendi

Annelerimizin döneminde yani bizden bir, bilemedin iki kuşak öncesinde sokaklarda parıl parıl- ışıltılı renklerle giyinmek ayıp dahi sayılabiliyordu. Bu kuşakların diliyle lame – dore adıyla anılan gold ve silver renklerini giyilebilme özgürlüğü ancak özel gecelerde düğün ve davetlerde olabiliyordu. Gelin görün ki bu ‘mimli’renkler günümüzde sokak modasının baş rol kahramanları oldu çıktı ve özellikle de bu sezon silver yani gümüş tonları caddelerde sıklıkla görülecek. Üstelikte bu sezonun sonbahar ve kış aylarında! O halde buyurun Moda da Gümüş Trendine…

İhtişamlı Silver Modası Sahnelerde!

‘Yağmurluğunuzu gümüş tonlarında alır mıydınız?’ gibi bir soru elbette bundan 5 – 10 yıl önce asla karşılaşamayacağınız bir soru olsa da bu bahar ve kış kreasyonu için hazırlanmış olan montlar, ceketler, kabanlar hatta yağmurluklarne mutlu ki bizlere gümüş parlaklığında geliyor. Gökyüzü grilere bulanmış olsa da biz cadde ve sokaklarda ışıl ışıl gezebileceğiz. Bir yıldız gibi şişme montlarınızla, pardösülerinizle hatta botlarınızla sokaklarda siz de parlamak isterseniz kesinlikle bu bahar ve kış seçimlerinizi bu renklerdeki ürünlerden yana yapabileceksiniz. Çünkü bu bahar Moda da Gümüş Trendi var.

Gümüş biker ceketler, gümüş bomber montlar, gümüş rengi küçük elbiseler, silver tonlarında midi etekler ve pantolonlar sizi göz alıcı ve her şeyden önce dikkat çekici gösterecek. Ama elbette bu parçaları giymek biraz cesaret istiyor. Çünkü parlak ve dikkat çekici bir renk olduğundan bir bakana bir daha baktıracak olan da bir renk tonudur.

Davetlerde Net Ve Katışıksız Gümüş Rengi Modası

Davetlerde ise gümüş renginde bir elbise, bir takım – tulum ya da tuvalet seçtiğinizde bu bakımdan fazlaca bir sorun yaşamazsınız. Zira düğünler ve davetler zaten ışıl ışıl parlamanın yeri olduğundan doğru yer ve doğru zamandasınız demektir.  Burada dikkat etmeniz gereken tek şey elbiseniz gümüş ışıltısında olacağından saç ve aksesuar gibi detayları sakin ve uyumlu yapıda seçmeniz. Elbette ki küpeleriniz de gümüş ışıltılarında, ayakkabı ve çantanızda bu renklerde olmalı. Saçlarınızı ise modern tutmalısınız. Örneğin arkaya taranmış ıslak ve briyantinli saçları tercih edebilirsiniz. Sizler Moda da Gümüş Trendi nden söz ettik.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şeritli pantolonları çok sevdik. Yanlarında dikey çizgiler olan pantolonlar kimi zaman bizlere eşofman modellerini bazen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir