Ana Sayfa / Alışveriş / Korse Ve Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Korse Ve Gömlek Nasıl Kombinlenir?

Bazı moda parçaları vardır ki teninizi göstermeseniz bile sizi ultra seksi gösterebilir. İşte korselerde bunlardan biridir. Kim derdi ki bir kadın alelade bir gömlekle bu kadar şık, çekici ve seksi görünebilirdi diye? Ama korseyle oluyor işte. Gömlekler ofiste, orada ya da burada sıklıkla kullandığımız ve sırtımıza geçiriverdiğimiz moda parçaları. Korselerse klasik çağlardan beri kadınların bellerinde… İlk önceleri kadınlar bellerini inceltmek ya da ince göstermek amacıyla bu parçaları tenlerinin üzerine geçiriverirken şimdilerde ise bu ilginç parça giysilerin üzerinde ve dışarıda kullanılıyor. Artık korseleri saklamak yok tam da tersine gösterme modası var. O zaman buyurun Korse Ve Gömlek Nasıl Kombinlenir? konumuza.

Farklı Korse Araştırmaları Yapın!

Sanılanın aksine keskin bir korse arayışına girerek korse avına çıkarsanız çok çekici ve ilginç parçalarla da karşılaşacağınız kesin. Örneğin bu arayışınızda korsenin sadece beyaz ve siyahtan oluştuğunu düşünmezsiniz. Zira şimdilerde yani korse kıyafetlerin üzerinde kullanılmaya başlayalı beri kadifesinden tutunda ipek, saten türlerine kadar birçok çeşidi var. Maharet bunları bularak ortaya çıkarmakta… Örneğin beyaz bir gömlek giyecekseniz elbette üzerine beyaz bir korse takmamalısınız. Ya da siyak gömleğinizle de siyah korse kullanmak hata olur. Çünkü korsenizi öldürürsünüz ve gözükmez. Oysaki beyaz gömleğinizin üzerine siyah bir korse ve siyah gömleğin üzerine de beyaz bir korse giydiğinizde de işler değişecektir. Yanı sıra şimdilerde beyaz gömleklerin üzerinde az önce sözünü ettiğimiz renkli korse modelleri de sıklıkla kullanılmaya başlandı.

Korseli Gömleklerle Harika Bir Look İçin Bunları Yapın

Hatta kadınlar bu türüyle gömlek ve korse ikilisini artık ofiste bile kullanmaktalar. Elbette altına ne giyeceğiniz belli. Şahane bir sigarette etek. Ayakkabıları ise sormak hata… Ayakkabı olarak da şık bir stiletto bu look için son dokunuşu oluşturacaktır. Desenli ve renkli dokularda görünümünüzle uyumlu bir korse bulduğunuzda ise belinizdeki bu korse üzerinizdeki star parçaya dönüşecektir. Bu durumda aksesuar kullanımına dahi gerek kalmaz. Korse Ve Gömlek Nasıl Kombinlenir? konumuz burada sona erdi.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Sweat Modelleri

Sweat modelleri,  belki de sonbahar aylarının en sevindirici ve neşeli yanlarıdır. Havaların estirmeye, yağdırmaya başladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir