Ana Sayfa / Moda / Kış Moda Trendi

Kış Moda Trendi

2018 sonbahar ve kış trendlerinde, buz gibi havayı hissetmeden önce sokak modası için fısıldaşmalar başladı. Neyse ki bu yıl çok daha canlı renkler görmeye başlayacağız. Hava soğuk, gri ve kasvetli… İçinizi sıkan bir kapalılık ile üstünüze üstünüze geliyor. İçinizde durdurulamayan bir enerji var ama kötü hava koşulları nedeniyle kapalı alanlarda kalmak mı zorundasınız? Artık bunların hiçbir önemi yok. Yaz aylarının tüm neşesini ve sıcaklığını içimizde yaşatıp, üstümüze rengarenk kazaklar giyiyoruz. Pembenin en güzeli, lilanın en şekeri, kırmızının en alevlisi, lacivertin en ağırını, turuncunun en saflığı olmak üzere gider bu konu… Kısacası bu kış sizlere çok daha renkli alternatifler sunmakta.

Kapalı havalarda rengarenk dolaşın

Şeker kız Candy olmak isteyenler için lila ve pink renklerinin bazen soluk bazen de hareketli tonlarına davet ediyoruz. 2018 kış trendindeki renkler lila ve tonları üzerine yoğunlaşmakta. Ayrıca mat ve geri plana atılan kombinler ile de geçiştirmiyorlar. Lacivert ile pembeyi, kırmızıyla lilayı birlikte kombin yapabilirsiniz. Koyu renklere doğru ilerlediğimiz zaman kırmızı ve mavi aynı kombinde buluşabiliyor ya da bu renkleri daha da canlandırıp neon renkler ile de kombin edilebiliyor. Kazak kombinlerinde ise alışılagelmiş sıradanlıklardan çıkarak çok daha şık bir hale geliyor. Kış aylarında şık ve kaliteli bir kazaktan başka ne istenebilir?

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Hızla Kilo Verdiren Diyetler

Son zamanlarda sağlıklı olmanın bir kenara bırakılıp moda haline getirildiği zayıflama anlayışı özellikle genç kadınlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir