Ana Sayfa / Alışveriş / HIRKA MODELLERİ

HIRKA MODELLERİ

Hırkalar her sene tercih edilen parçalardır. Her mevsimin kurtarıcısı olan bu parçalar farklı tarzlarda ve renklerde üretilerek birçok model sunulmuştur. Bu sene de hırkalar üzerinde senenin moda renkler de tercih edilmiştir. Yaz, kış olarak farklı kalınlıkta üretilen bu modeller 2018 senesi içerisinde de en çok tercih edilen parçalar halinde satılmaktadır.

Uzun Hırkalar

Uzun hırkalar günlük kıyafet modasında dar pantolonlar ve topuklu ayakkabılarla farklı bir tarz oluşturmakta. Aynı zamanda boyfriend pantolonlar ve spor ayakkabılarla da kombinlenen bu modeller rahat ve şık bir tarz sunacaktır. Düz renkte tercih edilen hırkaları elbiseleriniz ve topuklu ayakkabılarınızla kullanabilirsiniz.

Yazlık Hırkalar

Hırka mevsimi olmayan parçalar arasında yer almakta. Bu nedenle yaz kış her dönemde rahatça kullanılabilmektedir. Penye tarzda olan bu hırkalar sıcak yaz günlerinde sizi terletmeyecek aynı zamanda size şık bir görünüm sağlayacaktır. Yazık hırkalar da 2018 hırka modelleri arasında ince ve belirli boyda olan üretimleriyle trendler arasında yer almakta.

Salaş Hırka Modelleri

2018 hırka modelleri arasında çok fazla tercih edilen bu hırkalar uzun hırka kategorisinde de yer almaktadır. Bu hırkalar uzun ve oversize kesimi ile daha bol bir tarza sahiptir. Örgü yapısıyla da dikkat çeken bu modeller dönem renkleriyle de kendini gösteriyor. Dar yapıdaki kıyafetlerinizin üzerinde oldukça iyi kombinlenecek olan bu model hırkalar en çok tercih edilen modeller arasında yer almaya başladı.

Spor Hırkalar

Spor yaparken, günlük hayatta ya da dilediğiniz kıyafet üzerine rahatça giyebileceğiniz bu model hırkalar rahatlığıyla dikkat çekiyor. Rahatlık konusunda en rahat kıyafet tarzları arasında gösterilen bu modeller, 2018 hırka modelleri arasında en başta yerini koruyor. Fermuarlı yapısı eşofman üstünü andırsa da hırka kategorisinde her senenin modası olarak trendler arasında yerini alıyor.

Tesettür Hırka

Tesettür modelleri, kıyafetlerinizin üzerine oldukça rahat kombinleyebileceğiniz tarzda ürünler halindedir. Genellikle bol kesimi ve uzun tarzıyla tesettür kullanan kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürünlerdendir. Senenin renkleri ve desenlerinin bu modeller üzerinde kullanılması da sizlere şık bir hava sağlayacaktır.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şeritli pantolonları çok sevdik. Yanlarında dikey çizgiler olan pantolonlar kimi zaman bizlere eşofman modellerini bazen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir