Ana Sayfa / Moda / Gardıropların Büyük Destekçisi Dört Mevsime Özel Hırkalar

Gardıropların Büyük Destekçisi Dört Mevsime Özel Hırkalar

Gardıropların Büyük Destekçisi Dört Mevsime Özel Hırkalar

Hırkalar tarih sahnesinde var oldu olalı, her zaman kadın ve erkekler tarafından tercih edilen elegan parçalardan olmuştur. Şimdilerde küresel ısınmanın iklime kattığı hızlı değişimleri ve hava koşullarını hesaba kattığımızda mutlaka sırtımızda, çantamızda, elimizde ya da arabamızın koltuğunuzda bir hırkaya yer vermemiz gerekiyor. Zira evden çıkarken güneşli -gülümseyen hava aniden yerini sert esen rüzgarlara ve kararmış bulutlara bırakabiliyor. Aynı şekilde yumuşak geçen kış hava koşullarında da kazaklar ya da kalın mont ve kabanlar çoktandır yerin kalın ya da ince hırkalara bıraktı bile. Bu açıdan baktığımızda hırkalar dört mevsim hayatımızın vaz geçilmezlerine dönüşmüş durumda.

Uzun Ya da Kısa Hırka Modelleri

Örneğin taytınızın ya da dilediğiniz çeşit eteğin, farklı pantolon modellerinin üzerinde kullanabileceğiniz sportif, casual ya da abiye uzun hırka modelleriyle her zaman zengin kombinler kurmanız mümkün. Örneğin sade ve yalın halde kullanılmış olan bir bluz, tişört ya da gömlekten ziyade hırkalarla desteklenerek zenginleştirilmiş olan kreasyonlar gözlere daha okşayıcı gelmektedir.

Bunun dışında kalem pantolon, pavette pantolon, duble paça pantolon ya da pilili pantolon modelleri gibi parçaların geniş ve volümlü lookların yanına her zaman tarzlarına uygun olan hırka modellerinden katmak gerekir.  Zira bu şekilde kombinlerinizde dengeli ve şık görüntüler sağlayabilirsiniz.

Örneğin tiril tiril akışkan dokuda seçilmiş olan ekru tonlarında bir triko bayan hırka modelini siyah ya da dilediğiniz renkte kalem pantolonunuzla ya da yukarıda saydığımız pantolon modelleriyle birlikte kullanabilirsiniz.

Hırkalar ağır Montlara Göre Avantajlı

Öte yandan kışın kullanabileceğiniz volümlü ve kalın hırkalarla montlardan ve kabanlardan kurtulmuş oluşunuz. Ayrıca da çok daha şık görünürken, taşıması hafif ve rahat kombinlere de sahip olabilirsiniz. Yine transparan tarzda efektlere sahip hırka modelleri ya da yakalarında pullara, omuzlarında taşlara yer verilmiş ışıltılı hırkalarlaysa,  basit ve sportif bir spor kombininize hareketlilik katabilirsiniz. Üstelik tüm bu hırka modelleri bayan unsurlarına %50lilere, 65’lere varan indirimlerle trend bende sayfalarından erişebilirsiniz.

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir