Ana Sayfa / Makyaj / Etkileyici Görünümün Sırrı: 4 Kahverengi Ruj

Etkileyici Görünümün Sırrı: 4 Kahverengi Ruj

Ruj sürerken her zaman farklı bir renk arayışında olmak yanlış olur. Ten rengi dışındaki renkler ruju oldukça ön plana çıkarır. Ancak bazı zamanlarda yaptığınız makyaja uygun olarak dudaklarınızın daha estetik görünmesini isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kahverengi sizin kurtarıcı renginiz olacaktır. Sizlere önereceğimiz 4 kahverengi tonu ile mükemmel makyaja ulaşabilirsiniz.

Sütlü kahverengi ilk önereceğimiz ruj rengi olacaktır. Bu sezonun en trend renklerinden biri olan sütlü kahverengi özellikle açık tenli olanlara çok yakışmaktadır. Ten uyumu ile abartıdan uzak, şık ve iddialı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu renk sayesinde size bakanlar sadece bir yöne değil yüzünüzün tamamına odaklanacaktır. Bir diğer öneri ise ışıltılı kahverengi. Özellikle esmer kişilerde mükemmel bir uyum içerisinde girmektedir. Günün her saati bu ruju kullanabilirsiniz. Hatta spor kıyafetlerinizde tercih edebileceğiniz gibi gece dışarı çıkarken de tercih etmeniz mümkün. Metalik kahverengi ise bronzer ile tamamlanarak harika bir görüntünün ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Bu renk size biraz iddialı gelebilir. Ancak yüzünüze uygulayacağınız diğer makyajlarla uyumlu hale getirdiğinizde ortaya çıkan sonuca sizlerde şaşıracaksınız. Son olarak herkesin severek kullandığı mat kahverengidir. Sporda, işte, yemekte rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renktir. Mat kahverengi rujun kendini daha iyi gösterebilmesi için dudak kalemi kullanmanızda önemlidir. Bu sayede ruju taşırmadan sürebileceğiniz gibi kalem sayesinde dudaklarınızın daha da dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Makyajsız Da Güzelsiniz!

Makyaj; kusurları kapatmak için değil, kadınların kendilerini güzel hissetmelisi için yapılmalıdır. Aynı zamanda zevk aldıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir