Ana Sayfa / Moda / En Yeni 5 Şapka Modeli

En Yeni 5 Şapka Modeli

Gün geçtikçe daha farklı tarz ve desenlerde şapkalar giyim firmalarının kataloglarında, vitrinlerinde ve internet sitelerinde yerlerini alıyorlar. Şapka severler kendi tarzlarına uygun şapkaları kolaylıkla bulabiliyor. Yanı sıra öncesinde şapka kullanmayanlar bile zamanla bu modaya uymaya başlıyor. Peki bu sene en yeni ve moda şapka modelleri hangileri?

En yeni 5 şapka modeli;

  • Nakış Detaylı Trend Şapkalar: genelde spor şapkaların üzerine işlenen nakışla şık bir görünüm sağlamaktadır.
  • Desenli Hasır Şapkalar: Klasik hasır şapkalara nazaran üzerinde şık desenlerin bulunduğu ve kurdelelerle süslenen fötr görünümlü şapkalardır. Yazın başınızın ferahlığı ve güneş ışınlarından korunmak için tercih edebilirsiniz.
  • Baskılı Hasır Şapka: Üzerine basılan yazılar ve uçlarına yerleştirilen pililerle çok şık ve sade durduğunu söyleyebilirim. Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında olacağından eminim.
  • Victorian Şapkalar: Victoria dönemine ait olan bu şapkalar günümüze uyarlanarak yeni tarz ve desenlerle yeniden moda haline geldi.
  • Boonie Şapkalar: Kamuflaj desenli kumaştan yapılan askeri ya da safari modeli şapka çeşitleridir. Her yılın modası olan kamuflaj bu senede en yeni 5 şapka modeli arasında yer almaktadır.

Yaz aylarının çok sıcak geçeceği hepimizin malumu. Başımızı özellikle delinmiş ozon tabakasının güneş ışınları direk yansıtmasından dolayı çok daha iyi korumak durumundayız. Bu sebeple şapka tercihlerinde şıklıktan çok sağlamlığına dikkat etmek daha önemli bir hal aldı.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir