Ana Sayfa / Kadın / En Şık Dantel Abiye Modelleri

En Şık Dantel Abiye Modelleri

En Şık Dantel Abiye Modelleri

Abiye kıyafet seçerken hiç kuşkusuz ki dantellerle kaplı olan elbiseler bayanların en çok dikkatini çeken modellerden olmakta. Özellikle zarif ve romantik bayanların tercihi olan bu kıyafetler, modası geçmeyen ve zamansız parçalar olduğundan bu sene de ön planda. Söz gelimi bir arkadaşınızın ya da yakınınızın balo salonunda ya da 5 yıldızlı bir otelde düzenlenen düğün / nişan törenine katılacaksanız, baştan aşağı dantellerle kaplı olan,  dekolte kısmı ve kolları dantellerle işlenmiş çiçek ya da yaprak motifleriyle çerçevelenen dantel bir elbise sizi en az olmak istediğiniz kadar zarif ve naif gösterecektir. Ayrıca sözünü ettiğimiz bu tarz, en şık dantel abiye modelleri ni oluşturmakta.

Balık Model  Dantelli Ve Şifon Tüllü  Abiye Modası

Etek uçları balık formunda olan bu tarz bir elbiseyi,  uçları aynı renk tüllerle kaplı formda seçtiğinizde,  görünümünüz daha da enfesleşir. Zira balık formlu elbiseler, bayanları daha uzun boylu göstermek için bire bir tasarımlardandır. Bu elbiselerin etek ucunu yere sıfır şifon tüllerle kaplı olarak diktirdiğinizde veya seçtiğinizde elbisenin altına dilediğiniz uzunlukta topuklu ayakkabılar giyebilirsiniz. Böylelikle boyunuz daha da uzun görünür. Yine balık formlu elbiselerin uçları şifon tüllerle kaplı olduğunda görünüm ultra zarif noktalanmakta. Renk olarak önerimizse mavi tonları zira bu sezon parlak maviler abiye dantel kıyafetlerde bir hayli öne çıkmış durumda. En şık dantel abiye modelleri trendbende inceleyebilirsiniz.

 

Yine bir arkadaşınızın ya da yakınınızın nikah törenine katılacaksanız ya da bir açılış veya lansman hatta kokteyle gidecekseniz kısa boylu dantel elbiselerden yararlanabilirsiniz. Bu konuda da mercan ya da kırmızının diğer tonlarında dantel bir kıyafet seçtiğinizde hem dantel dokusu, hem de renk seçiminizle trendleri takip etmiş olursunuz. Bu tarz kırmızı ve küçük dantel elbiseleri güzel bir aksesuarla da tamamlamak yerinde bir karar olacaktır. Bu konuda başınıza konduracağınız dantelli peçelere sahip çiçek formunda bir şapka ya da klasik bir şapka bu özel elbisenin en güzel tamamlayıcılarından olacaktır.

Truvakar Kol Dantel Elbise Şıklığı

Dantelli bir elbiseyi seçerken truvakar kollu olanlardan tercih ederseniz çok daha seçkin görünürsünüz. Ayrıca elbiseniz bedene oturan formda olabileceği gibi, A formlu kloş etekli bile olabilir. Yine elbisenin tamamını dantellerle kaplı formda seçebileceğiniz gibi yer yer dantellerle bezeli ve yer yer düz kumaş dokularına sahip stilde de seçebilirsiniz. Örneğin üst kısmı dantellerle kaplı, alt bölümüyse saten gibi parlak dokularda olabilir. Yılın trendi olan en şık dantel abiye modelleri bu saydığımız formlardan oluşuyor.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir