Ana Sayfa / Moda / Daha Şık Görünmenin 5 Yolu

Daha Şık Görünmenin 5 Yolu

Bazı basit kombinleri ufak tefek detaylar kullanarak daha şık hale getirebilirsiniz. Gardrobun olmazsa olmazı, klasik parçalar ve saç makyaj uygulamaları ile kombinlerinizi daha zarif ve şık gösterebileceğiniz 10 öneriyi sizlerle paylaşıyoruz.

Dağınık Topuz

Şık görünmek için elbiseleriniz kadar saçlarınızda önemlidir. Dağınık topuz hiç bir zaman modası geçmeyen bir saç modelidir. Hem gündüz hem de gece davetlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

French Manikür

Bakımlı eller bir kadın için oldukça önemlidir. Yıllardır kullanılan french manikür uygulaması ise ellerin bakımlı gözükmesine yardımcı olur. Hem sade hem de şık bir uygulamadır.

Nude Makyaj 

Son dönemlerde abartılı makyaj yerine doğal makyaj uygulaması daha çok tercih edilmektedir. Nude makyaj ile doğallığınızdan taviz vermeden şık görünebilirsiniz.

Siyah Opak Çorap

Siyah opak çoraplar her kombine uyum sağlar. Şık görüntüsünün yanı sıra bacaklarınızın daha ince görünmesine yardımcı olur.

Stiletto

Bir kadın ne giyerse giysin kişiliğini ele veren tek parça ayakkabılarıdır. Zamansız ve modası asla geçmeyen bir ayakkabı modelidir. Bir kadını daha kadınsı ve şık gösteren başka bir ayakkabı modeli olamaz.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir