Ana Sayfa / Alışveriş / Çanta Modelleri 2019

Çanta Modelleri 2019

Çantalar, kadınların en çok sevdiği ve satın almaktan da çok hoşlandıkları aksesuar modellerinden… Geçtiğimiz senelerde çantaların bir büyüyüp, bir küçüldüğüne sıklıkla şahit olmuştuk. Öncelikle 2 – 3 sezon önce XXL büyük çanta trendi modayken geçtiğimiz yaz minicik XXS çanta modelleri raflarda yerini almıştı. Şimdi ise moda tasarımcıları çantalarda orta noktayı karar kılmış olmalı ki bu sezon orta büyüklükte mug çantaların öne çıktığını görüyoruz. İşte Çanta Modelleri 2019

Elegan Mug Çanta Modelleri Revaçta

Kemerli kısa saplı, metal – halka saplı ya da çok uzun olmayan zincirli saplara sahip, tip -top mug çanta modelleri bu sonbahar ve kış aylarının hitlerinden. Bu tarz çantaları hem taşımak çok kolay, hem de yanınızda gerekli olan ihtiyaçlarını taşımanız adına oldukça ideal büyüklerdeler.. Ağırlık bakımından da oldukça kullanışlı modellerdendir. Özelikle kalem pantolon, döpiyes ya da kadın takım elbise modelleri eşliğinde şıklık içinde kullanabilirsiniz.

Renkler Nasıl?

Renk konusundan söz edecek olursak, vizon, bej, krem, gri tonları, kahve deri türevleri hitlerden. Buz mavisi, su yeşili, hardal tonları da yine değişik renk alternatiflerinden… Sonbaharda tam bir deri cümbüşünü yaşanacağından söz etmiştik daha önceki yazılarımızda. Deri stiletto ya da bootylerinizle kombinleyebileceğiniz bu tarz mug çantalarla oldukça elegan ve hanım hanımcık bir görünüme bürünebilirsiniz.

Ayrıca deri dışında; vinlex, kumaş, ekoseli kumaş, 3  – 4 farklı rengi bir bütünde taşıyan mug çantalara da ulaşmanız mümkün olacak bu sezon. Hem omuzunuza, hem de kolunuza takarak kullanabileceğiniz bu çanta modelleri ölümsüz retro klasiklerindendir ve tarih boyunca da birçok ünlü aktrist tarafından kullanılmıştır.

Tüm bunlara ek olarak hollogramlı, aynalı dokuda ve metalik mug çanta modelleri de fantezi moda ve aksesuar ürünlerinden hoşlanan kadınlara özel bir kapı aralıyor Çanta Modelleri 2019 konusunda.

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir