Ana Sayfa / Makyaj / Bu Yıl Trendi: Renkli Göz Makyajı

Bu Yıl Trendi: Renkli Göz Makyajı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da makyaj modası yine değişti. Bilinen makyaj rütinlerin yerine oldukça iddalı ve değişik makyaj uygulamaları moda. Bunlardan en ilginç olanıda renkli göz makyajı.

2017-2018 makyaj modasında doğal yansımalara elveda renkli göz farkalarına merhaba diyeceğiz. Aklınıza gelebilicek her türlü rengi gözlerinizde kullanabilirsiniz. Bu yıl makyajda odak noktası gözler. Bu nedenle en çok kullanılar makyaj ürünleri renkli far paletlerinin yanı sıra, renkli göz kalemler ve renkli maskaralar. Makyajda kural yok yaratıcı olmak var. İçinizden geldiği gibi göz makyajı yapabilirsiniz. Oldukça çok seçenek olması sizi zora sokmasın. Deneyerek size en çok yakışanı bulmalısınız. Marjinalliği sevenler için bu yıl tamda onlara göre. Rengarenk göz kapaklarını yine rengarenk kirpiklerle tamamlayabilirsiniz. Kirpikler için sarı, mavi, kırmızı ve yeşil gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Cesaretiniz varsa beyaz eyeliner da kullanabilirsiniz. Göz kalemlerini kullanırken tamamlanmış yarın bırakılmış gibi sürmelisiniz. Değişiklik istiyorsanız metalik renklerde kullanabilirsiniz. Gece gezmelerinde veya partilerde metalik renk farlar daha çok uygun olur.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Makyajsız Da Güzelsiniz!

Makyaj; kusurları kapatmak için değil, kadınların kendilerini güzel hissetmelisi için yapılmalıdır. Aynı zamanda zevk aldıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir