Ana Sayfa / Alışveriş / Bu Sezon Deri Kıyafetler Çok Moda!

Bu Sezon Deri Kıyafetler Çok Moda!

Bizleri güz mevsiminde; az biraz marjinal, biraz asi, biraz maskulen eh biraz da seksi kılan doku nedir? Evet, tabii ki de bildiniz, yanıt deri olacaktı. Bu karmaşık ve sofistike parçayı özellikle de bahar aylarında severek giyiyor ve deriden yıllardır vazgeçemiyoruz. O, her ne kadar aynı denim parçalar gibi erkek işi olsa da biz kadınlar deri giysiler olmadan yapamıyor ve her fırsatta güz kombinlerimize ve gardıroplarımıza deri parçalardan eklemeyi başarıyoruz. O halde gelin bu bahar sizler için hazırladığımız en güzel deri kombinlerimize göz atalım. Çünkü başta da dediğimiz gibi Bu Sezon Deri Kıyafetler Çok Moda!

Sezonun Starı Dri Biker Ceketler

Elbette ki her sezon starı olduğu kadar bu sezonun yıldızı da deri biker ceketler. Sabah, akşam, öğlen ikindi üzerimizden çıkarmak istemediğimiz bu parçalar cadde- sokak, iş yeri, kafe, sinema ya da hafta sonu, konser hatta davetler de dahi giymek isteyeceğimiz türe dönüşüyor. ‘Bir kot bir tişört yeter’ tamlamasının diğer tamamlayıcı olan biker montlarla hayat her zaman çok şık, sportif, tarz, cool ve güzel. Bu Sezon Deri Kıyafetler Çok Moda diye hatırlatıyor ve devam ediyoruz.

Deri Şort Şıklığı

Gelelim bahar aylarında giyebileceğiniz deri montlara. Deri şortla kış ayları için çok spesifik parçalar olduğundan çok fazla tercih edilmese de bu parçaları ancak oldukça rafine zevki olan kadınlar kombinleyebiliyor. Örneğin desenli ya da düz mus çorapların üzerine giyebileceğiniz seksi deri şortları yine bikerlarınız ya da şallarınız ile tamamlayabilirsiniz.

Deri pantolonlar tüm vamp kadınların en büyük aşkıdır. Eğer beliniz, bacak ve kalça bölgeleriniz şekilliyse kesinlikle bu parçaları tercih etmelisiniz. Özellikle topuklu stilettolar ya da çizmelerle tüm dikkatleri üzerinize çekmiş olursunuz. Üzerine ise bir tişört – bir biker ceket yeterli olacaktır. Hatta dilerseniz denim ceketiniz ile dahi tamamlayabilirsiniz.

Deri elbiseler; oldukça cool görünmeniz sağlayacak olan bu parçalar başlı başına natürel bir moda parçası. Sakın değişik aksesuarlar ve ek parçalarla bozmayın. Sadece giyin ve çıkın. Ayağınıza ise aynı tonlarda bir bot yeter.

Deri pardösüler; şık renk ve kesimde seçildiğinde bahar aylarında üzerinizde harika dururlar. Öneri olarak bol kesimli ve bele oturan modelleri öneririz. Yaka kesimi ise erkek stilinde ya da 0 yaka olabilir. Büyük çerçeveli güneş gözlükleri, ya da round gözlükler hatta deri eldivenler ise en büyük eşlikçileridir. Bu Sezon Deri Kıyafetler Çok Moda olsa da siz en rafine deri parça kombinlerini trend bende sayfalarından takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir