Ana Sayfa / Alışveriş / BU MONTLARIN ADETA BİR KİŞİLİĞİ VAR

BU MONTLARIN ADETA BİR KİŞİLİĞİ VAR

BU MONTLARIN ADETA BİR KİŞİLİĞİ VAR !

Uçsuz bucaksız tekstil sektörünün adeta sokaklardan ilham alarak tasarladıkları montlar kışın olmazsa olmazları…

Firmalar 2018 – 2019 kreasyonlarını hazırlarken de tasarımcılarının inanılmaz yaratıcı hayal gücü sayesinde oldukça göz alıcı, ihtişamlı modeller ortaya çıkardıklarını söyleyebiliriz. Oldukça farklı modeller doğrusu. Modern tasarım ile 60 lı yılları birleştirip farklı bir stil ortaya koyduklarını düşünüyorum.

2018 Mont Modelleri ! 

2018 mont ve kaban modellerine baktığımızda daha çok dantel ve nakış işlemeli, bağcıklı, kalın fermuarlı ve oldukça bol kesimden meydana gelen tasarımlar göze çarpıyor. Özellikle kabanlarda ister kadın ister erkek olsun adeta 60 lı yıllarda vizyona yeni giren bir Türk sinemasından fırlamışcasına bir esinti söz konusu, satışlarında da patlama yaşandığını söyleyebiliriz. Farklı bir hayran kitlesi olduğu muhakkak. Bu kabanlar genellikle diz altı ya da bilekten bir karış yukarıda, iri düğmeli ya da kalın fermuarlı olup, ön kısmında iki büyük cep ve ihtişamlı yakalarıyla kullanıldığı bir ortamda hemen kendini fark ettiriyor doğrusu.

Mont modellerinde özellikle de deri ve kürk montlarda geçmiş yıllardan çok farklı olmasa da yine bunlarda da nakış işlemeler göze çarpıyor. Siyah deri bir ceket ya da kot bir ceket düşünün önünde kırmızı küçük bir nakış işleme… çok sıradan gibi görünse de aslında çok işe yarıyor bu nakış işlemeler. Şöyle ki, bu küçük kırmızı ya da farklı tonlardaki işlemeleri aynı tonlarda bir makyaj ya da çanta ile birleştirdiğinizde çok daha şık bir kombin yakalayabilirsiniz.

 

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir