Ana Sayfa / Alışveriş / Bluz Trendi 2019

Bluz Trendi 2019

Bluzler, tam manasıyla bir şıklık öğesidir. Evet, belki tişörtlerin, gömleklerin ya da sweatların birini giyip diğerini çıkarırken bluzleri hep özel zamanlara saklıyoruz.  Ve onları en şık olmak istediğimiz zamanlarda giyiyoruz. Bu yüzden de bluzlerin hayatımızda önemli bir yeri var. Şayet Bluz Trendi 2019 u merak ediyorsanız işte size son yenilikler…

Öncelikle bluz konusunda da volan modası bitmedi ve tüm canlılığıyla sürüyor. Mevsim sonbahar olsa da derin dekolteli tek ya da çift kat volan yakalı bluzlere özel günleriniz için mutlaka dolaplarınızda yer vermelisiniz. Endişelenmeyin, bu dekolteli bluzler için havaların soğuduğunu düşünüyorsanız da üzerinize bir şal ya da bir kaban geçirerek her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Kısacası soğuk günlerin şıklığınızı etkilemesine ve buz kullanımınıza son vermesine izin vermeyin.

Volanlı Ve Pencereli Bluz Modası

Öte yandan yine kollarda, omuzlarda, sırt ve yanlarda söz konusu olan pencere detayları da 2018 – 19 bluz modasında bol miktarda yer alıyor. Göğüs kısmı fiyonklu bağacık detaylı – kolları pencereli ve önü biyeli birçok detaya sahip bluz modelini şık bir ana rengi tema alarak her ortamda kullanabilirsiniz söz gelimi.

Uzun kollu olan, verevine büyük volanlarla tek omzu açıkta bırakarak inen bluzler oldukça havalı modellerden…  Yanı sıra tek kolu komple açıkta bırakan single kollu çift kat volan yakalı bluzler de aynı şekilde seçimlerinizi bekliyor. Şimdi biraz da dantelli bluz modellerine göz gezdirelim. Bu sonbahar – kış sezonunda kollarda yer alan; dantel, gupür gibi işlemeler kendilerini tüm zarif yanları ile gösteriyor.

Prenses Kol Bluzler Çok Sevildi

Balıkçı yakalı + omuzları bırakan açık bluz modelleri, çizgili +askı detaylı bluz modelleri, gri – antrasit, siyah tonlarında çalışılmış kırçıllı triko bluz modelleri ise diğer alternatiflerden. Ek olarak dantelli – tül kollu bluzlerinde bu sene çok trend olduğunu buradan hatırlatalım Bu tarz zengin kollara sahip bluzler, güzel görseli sizi bir prenses edasına bürüyecektir. Yine renk renk, desen desen çiçek baskıları da bluzlerde dans ediyor olacak bu sezon… Sizler için seçtiğimiz Bluz Trendi 2019 modelleri için trend bende sayfalarına bekliyoruz.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şeritli pantolonları çok sevdik. Yanlarında dikey çizgiler olan pantolonlar kimi zaman bizlere eşofman modellerini bazen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir