Ana Sayfa / Güzellik / Bileklerde Armparty Şıklığı

Bileklerde Armparty Şıklığı

Bileklerde Armparty Şıklığı

Biz kadınlar incik – boncuk takmadan yapamıyor, her kombinimize göre bir kolye, küpe, hal hal ya da bileklik bulabiliyoruz. Hatta bir bijuteri dükkanı gördüğümüzde dahi içeri girmeden edemiyoruz.  O halde size bir müjdemiz var çünkü arm party’ modası geri geldi. O da nedir diyenlere hemen açıklayalım. Arm party demek;  ne kadar bilekliğiniz varsa takıp takıştırmak ve kolları şenlendirmek demektir.  Çünkü arm party demek çoklu bilezik ya da bileklikleri bir arada takmak demek.   Kısacası Bileklerde Armparty Şıklığı trendinde; deri, ip, parlak, mat, simli metalik, rengarenk bilekleri kolunuza bir arada geçirebilirsiniz.

Örneğin; kolları uzun kayışlarıyla saran çoklu saat kullanımı da bu trendin bir parçası mesela. Aslında arm party trendini uygularken kuralsızlık işin en büyü kuralı ama öte yandan bu işin inceliklerini öğrenmek isterseniz de neyle neyi birleştirmeniz konusunda küçük tüyolar verebiliriz.

Bileklerde Armparty Şıklığı

Örneğin bu konuda dilerseniz renk uyumuna ya da materyallerin birbiriyle uyumuna dikkat gösterebilirsiniz.  Örneğin doğa dokularını bir arada kullanabilişiniz.  Denizden gelen – deniz kabuklarından yapılmış bileklikler, sedef bileklikler, denizatlarının, balıkların bir arada bulunduğu şans bilekliklerini kollarınızda bir arada takabilirsiniz mesela. Ya da hasır, kemik, bambu, tahtadan yapılan bileklikleri de. Dilerseniz doğal taşlardan; akik, firüze, kehribar bilezik modellerini de bir arada kullanabilirsiniz.

Gümüş Ve Altın Bir Arada

Örneğin eskiden olsa gümüş rengi bileklikleri ya da aksesuarları altın renginde olan ürünlerle bir arada takamıyorduk zira böyle bir kural vardı. Oysaki şimdilerde bu kural çoktan rafa kalktı. Şimdi silver ya da gold tonlarında ki takıları da bir arada kullanabiliyoruz. Siz de kollarınızda arm party trendi yaratırken gümüş ve altın bileklikleri bir arada kullanabilirsiniz. Hatta altın – pembe karışımı rose gold rengindeki bileklikleri de bunların arasına ekleyebilirsiniz. .

Bu anlamda; farklı boncuklardan yapılmış zincirleri, metallerden – derilerden oluşan trocklu bileklikleri aynı anda takabilirsiniz mesela. Hatta kendi yaptığınız hand made bileklikleri bile kullanarak kollarınızda bir festival havası yaratabilirsiniz. Dilerseniz saatinizin yanına bir sürü bileklik bile kondurabilirsiniz.  Bileklerde Armparty Şıklığı en çok da basic beyaz tişört ve Jean kombiniyle yakışıyor bizden söylemesi.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir