Ana Sayfa / Alışveriş / Bayramda Giyilebilecek Pantolon Bluz Kombinleri

Bayramda Giyilebilecek Pantolon Bluz Kombinleri

Bayramda Giyilebilecek Pantolon Bluz Kombinleri

Pantolon – bluz kombinleri günlük hayatta olduğu kadar özel günlerde de en büyük kurtarıcılara dönüşüyor. Ama arada biraz fark var tabii çünkü günlük pantolon – bluz kombinleri biraz daha sıradan olabilirken, bayrama özel yapılacak bluz ve pantolon kombinleri daha özenilerek seçilmeli ve hazırlanmalıdır. O halde buyurun en güzel Bayramda Giyilebilecek Pantolon Bluz Kombinlerine…

Pantolon Ve Bluz Seçimi

Bu anlamda pantolonlar renk renk ve kesim kesim yani çeşit çeşit sıralanabilir ve buna göre de tarzınıza yanı sıra vücut biçiminize göre pantolon seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin pantolonunuzun yüksek bel ya da düşük bel olacağına karar verebilirsiniz. Ya da İspanyol paça mı, Pavette modelinde mi, Coulette mi, kalem formunda mı yoksa skinny tarzında mı olacağına da elbette. Bunun ardından da üzerinize seçeceğiniz bluzun rengini ve kesim tarzını belirlemeniz gerekiyor. Pantolon ve bluz kombinlerinin uyumunda asıl olan; dara karşı bol kaidesinden yararlanmaktır. Yani dar bir pantolona bol üst, bol bir pantolona da dar üst seçmelisiniz. Kısacası ne ikisi dar, ne de ikisi birden bol olmamalıdır. Bayramda Giyilebilecek Pantolon Bluz Kombinlerinin devamını aşağıda bulabilirsiniz.

Pantolona Göre Bluz

Kimi ultra sportif kadınlar alelade bir kotla her hangi bir bluzu birleştirerek bayram kombini yaratsa da bize göre bu bayram için uygun bir stil değil. Daha çok günlük olarak kullanılabilecek olan bu tarz bir kombini zaten sıradan olan günlerde yaşamımız boyunca kullanabiliyoruz.

Örneğin bayram için ütü izli siyah dar bir kalem pantolon seçtiğinizde üzerinde bol, kaliteli kumaştan dikilmiş dökümlü bir bluz seçebilirsiniz. Ya da dapdar streigt tarzı parlak bir tayt giyeceksiniz diyelim, bu pantolon tarzının üzerine de kalın ve doyun kumaştan tasarlanan simli dokuya sahip zengin görünümlü krem rengi – kısa top crop tarzı bir bluz bile giyebilirsiniz.

Yine bayram kombinleri için seçilen dar pantolonların üzerinde omuzları açıkta bırakan volanlı ve vurucu renklere sahip bluzler en güzel seçenekleri oluşturabilir. Ama öte yandan ful dökümden oluşan uzun ve zengin görünümlü Pavette bir pantolonla da; body tarzındaki bluzleri, dar atletleri eşleştirebilirsiniz. Ayrıca Bayramda Giyilebilecek Pantolon Bluz Kombinlerinden en güzel örnekleri trend bende sayfalarında bulabilirsiniz.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir