Ana Sayfa / Güzellik / Bayram İçin En Güzel Saç Modelleri

Bayram İçin En Güzel Saç Modelleri

Bayram İçin En Güzel Saç Modelleri

Bayramda güzel giyinmek kadar önemli bir şey daha var ki o da bayrama özel saç stilinizi bulmak. Bu konuda dağınık topuzlardan balerin topuzlarına, dağınık ve enseden yapılmış olan at kuyruklarına, salık saçlara hatta örgülere bile yönelebilirsiniz. O halde gelin size uygun olan Bayram İçin En Güzel Saç Modelleri ni hep birlikte bulalım.

Doğal Saç Modelleri Trendine Uyun

Bildiğiniz gibi son dönemlerde öyle çok da yapılı olduğu belli olan abartılı saç modelleri ön planda değil ve bu gibi saç stillerine demode gözüyle bakılıyor. Bu yüzden saçlarınızı bayram için hazırlayacaksanız bile daha doğal saç modellerine yönelmelisiniz.

Bunun için yüzünüzün tipi ve giyeceğiniz kıyafet de çok önemli elbette. Örneğin bayramda yapacağınız ya da yaptıracağınız saç stilinizi yüzünüz; yuvarlak mı, oval mi, üçgen mi, kare ya da dikdörtgen mi buna göre belirleyebilirsiniz. Bayram İçin En Güzel Saç Modelleri konusunda bunların her birini internet sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Saçlarınız Mutlaka Temiz Olmalı

Saç konusuna geri dönecek olursak saçlarınızı yapmadan önce mutlaka yıkayın ki daha uzun ömürlü biçimde şekil alabilsin. Çünkü kirli saçlar hemen ağırlaşacak ve şeklini kaybedecektir. Sonrasında saçlarınızı iyice kurutun. Daha uzun şekilli kalması için şekillendirici köpüklerden ya da jölelerden yararlanabilirsiniz.

Ardından yapacağınız saç stiline göre ya saçlarınıza düz fön çelmeli ya da iri dalgalar halinde maşalamalısınız ki kolayca şekil alabilsin. Şayet saçlarınızı topuz yapacaksanız bolca firketeye ihtiyacınız olacaktır bunun için arife gününde mutlaka firkete ihtiyacınızı giderin. Bunun dışında son zamanlarda dağınık topuz modelleri de balerin topuzu kadar moda. Ayrıca örgülü saç stilleri ve dağınız atkuyrukları da bu trendi izliyor.

Belki saçlarınızın arka kısmını göremediğinizden örgü saçlar size zor gelebilir ama en azından yandan perçem kısımlarınıza kadar ön tarafta eğimli örgülü saçlardan yapabilirsiniz. Yine son zamanlarda saçlarla saçı tutturarak atkuyruğu ya da balerin topuzu yapma modası var. Ayrıca saçın arkasında yarım toplayarak saçlardan fiyonk yapmak da çok popüler ama bunun için başka birinin yardımınıza ihtiyacınız var unutmayın.

Bayramda yapabileceğiniz en güzel saç modellerinden biri de wag dalgalı saçlardır. 50’li yıllardan gelmişçesine retrolu bir havaya sahip olan bu gibi saç modellerini klasik pileli etekli elbise modelleriyle ya da romantik dantel elbiselerinizle harika bir uyumda kullanabilirsiniz Bayram İçin En Güzel Saç Modelleri için. Bu saçları en güzel şekilde tamamlayacak olan elbiseler içinse sakın trend bende sayfalarına bakmayı ihmal etmeyin. Şimdiden herkese iyi bayramlar…

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Şeritli Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Şeritli pantolonları çok sevdik. Yanlarında dikey çizgiler olan pantolonlar kimi zaman bizlere eşofman modellerini bazen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir