Ana Sayfa / Alışveriş / 2019’a Özel Çizmeler Geliyor

2019’a Özel Çizmeler Geliyor

‘Sakın çizme çizmedir’ deyip de geçmeyin!…  Zira çizmelerin de aynı insanlar gibi birbirinden ayrılan onlarca karakteristik özelliği var. Örneğin kimileri minimalistken, kimiler maksimalist. Ya da kimileri cool formlardayken kimileri de country stillerine yön veren covboy stilinde tasarlanmakta. Bu anlamda kış kapıdayken yapılabilecek en iyi şeyse hemen ayakkabı dolabından eskileri ayıklayarak yeni kış kreasyonunuzun için yer açmak ve iyi bir çizme detoxu yapmak olmalıdır. Şimdi 2019’a Özel Çizmeler Geliyor konusundaki modellere geçelim… Bu sezon çizme adına her ne arıyorsanız bulabileceksiniz. Örneğin her şeye rağmen siz bir klasikçimizsiniz? Üzülmeyin siz her zaman aynı yerde dursanız da çizmeler size gülümsüyor olacak. Zira siyah, kahve ya da taba gibi klasik renklerde ve klasik kesimli tasarım ve topuklarda çizmeler mağazalarda sizleri bekliyor. Elbette trend bende sayfalarında da aynı şekilde.

Logomanıa Çizmeleri Bunlaaaar!…

Bunun dışında logo baskılarını sevenlere logomanıa baskılı olan çizme modelleri de yok değil. Örneğin aldığınız çizme markasını baştan aşağı ayağınızda sergilemek isterseniz çizmeniz sizin için ayaklarınızdan bas bas markasını bağırabilir. Bu ekolü kimileri büyük bir görgüsüzlük olarak nitelendirse de severek kullananların sayısı da çok fazla. Ne de olsa şimdilerde markacılık, görgüsüzlük olmaktan durumda…

Full Ekose Çizme Trendi

Tasarımcılar ekose severleri de unutmadı. Baştan aşağı ekose ya da pötikare desenli klasik yapıdaki topuklu ya da topuksuz çizmeleri aradığınız her yerde bulabilirsiniz. Bu çizmeler eteklerden kotlara, klasik pantolonlara kadar birçok şeyin altında da mükemmel duruyor üstelik.

Körüklü Çizmeler

Körüklü çizme modelleri her sezonun olmazsa olmazıdır adeta. Bu sene de varlar haliyle. Çünkü çok seviliyorlar. Hafif salaş ve dökümlü bir yanı olan körüklü çizmeleri taytla, skinnyler ya da streight pantolonlarla giydiğinizde form güzellikleri daha da öne çıkıyor. Alın ve üzerinizi dökümlü hırkalarla kombinleyerek bol bol kullanın deriz. Hem alt bacak kısımlarındaki kusurları örtmek içinde bire bir oluyor körüklü çizme modelleri. Leopar, minimal formlu piramit topuklu çizmeler ve ilginç yılan desenli çizmelerse cabası. 2019’a Özel Çizmeler Geliyor başlıklı yazımızı da burada noktalandırmış bulunuyoruz.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Sweat Modelleri

Sweat modelleri,  belki de sonbahar aylarının en sevindirici ve neşeli yanlarıdır. Havaların estirmeye, yağdırmaya başladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir