Ana Sayfa / Alışveriş / 2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, gezilecek yerler, otantik – etnik yerler,  orada yenilecek – içilecek tatlar destinasyon öğelerini oluşturuyor. Ne alaka demeyin, çünkü yanlış anlamadınız. Başlıkta da belirttiğimiz gibi bu yıl kıyafetlerde destinasyon temalarına yer vermek çok mu çok moda. O zaman 2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda başlığımızın açılımına başlıyoruz.

Kıyafetlerde Tarihi Mekanlara İlgi Büyüyor

Örneğin girdiğiniz – gezdiğiniz mağaza ya da butiklerde hatta sanal mağazalarda ünlü mekanların, şehirlerin ya da manzaraların baskılarıyla sık sık hatta kıyafetlerde baştan aşağıya karşılaşırsanız sakın şaşırmayın. Örneğin gördüğünüz bu giyim unsuru baştan aşağı ‘Roma aşk çeşmesi’  baskılarıyla baskılanmış olabilir. Ya da Venedik, gondol temalı yani sular içinde yüzen Venedik kenti resimleri, gondolcularla ilgili bile olabilir. Yine Paris Eyfel kulesi, İtalya Pizza kulesini bile destinasyon yüklü elbiselerin üzerinde baskı niteliğinde görebilirsiniz.

Yanı sıra dantellerle gelinlik üzerine ya da gece elbiselerinin üzerine işlenmiş royal İngiltere /kraliyet baskıları ile ilgili görsellerde kıyafetler gördüğünüzde bile şaşmayın sakın. Hatta bu ilginç ve fantastik görüntülere alışmaya çalışın. Yanı sıra pantolon – ceket kombinasyonlarının üzerinde ABD ‘de Sunset bulvarı görüntüleriyle güneşi batarken görmek ya da oradan oraya koşuşturan pelikan kuşu görüntüleri görmeniz bile mümkün. Örneğin Maldiv adalarının o muhteşem görüntüsünü ve oradaki lagün su birikintilerini bile görebilirsiniz bu yıl satın alacağınız bir elbise ya da tulumların üzerinde.

Kıyafetlerle Dünyanın En Ünlü Yerlerine Seyahat Edin!

Bizce kulağa ve göze çok da itici gelmiyor. Hatta böylelikle çok sevdiğiniz sık sık gittiğiniz ya da gitmak isteyip de gidemediğiniz birçok yerin resmini en azından her zaman kıyafetinizle bedeninizin üzerinde bile taşıyabileceksiniz. Hatta bu yeni trendle kendinizde ikonik, yeni ve bambaşka bir stil ve tarz yakalayabilirsiniz. Hatta bir an önce uygulamaya başlayın ki gerçek bir ikon ve trend takipçisi olduğunuz ortaya çıksın. Dilerseniz işe kent – şehir baskılı tişört ya da bluzlerle bile başlayabilirsiniz. Böylelikle 2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda sloganını uygulamaya başlamış olacaksınız.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

Sweat Modelleri

Sweat modelleri,  belki de sonbahar aylarının en sevindirici ve neşeli yanlarıdır. Havaların estirmeye, yağdırmaya başladığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir