Ana Sayfa / Alışveriş / 2018 ETEKLERİ

2018 ETEKLERİ

Moda her sene değişmekte ve yeniliklerle bizlere ulaşmaktadır. Bu yenilikler kimileri tarafından beğenilse de kimileri tarafından pek beğenilmemektedir. Ancak her sene oluşan moda akımları arasından herkes kendine yakışan ve güzel hissettiği bir kıyafet bulabilmektedir. 2018’de moda dünyası açısından farklı bir sene. Her alanda birçok yenilik ve minimalist tasarımlar oldukça adından söz ettirmektedir. Bu noktada moda olan kıyafetler arasında etekler de başka bir boyut kazandı.

1.) Uzun Etekler

 

 

Uzun boylu etekler her sene olduğu gibi bu sene de moda akımlarında kendine bir yer bulmuştur. Genellikle kombini zor olan bu etekler bu sene daha çiçek detaylı, fırfırlı ve daha renkli haldedir. Uzun etekler bel açıklığı bulunan kıyafetlerle kombinlenebilir.

 

 

 

2.) Midi Boy Etekler

Midi boy etekler özellikle iş dünyasında kullanılan etek modelleridir. Ancak bu sene onlara da farklı tarzlar getirildi. İş dünyasının kasvetli halinden kurtularak daha renkli ve iddialı parçalar kullanılmaya başlandı. Midi boy etekleri kazaklar, düz renk gömlekler ile şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu boydaki etek modellerine de topuklu ayakkabılar oldukça yakışan parçalardır.

3.) Prenses Etekleri

Çocukluk oyunları arasında kendine yer bulan prenseslik artık eteklere de taşınıyor. Uzun ve prenses formundaki etekler 2018 etek modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olarak kullanılmaktadır. Tül formuyla dikkat çeken bu etek modeli sizlere kendinizi prenses gibi hissettirecek şekilde tasarlanmıştır. Topuklu ayakkabılar ile en iyi şekilde kombinlenen bu etekler sizlere farklı bir hava katacaktır.

4.) Mini Etekler

Geçen sezonun midi formunda bu sene azalma görse de hala devam etmektedir. Ancak bu sene mini etekler midi boy etekleri geçerek biraz daha önde ilerliyor. Mini etekler ister külotlu çoraplar isterseniz diz üstü giyeceğiniz çizmelerle birlikte oldukça şık ve vazgeçilmez olacaktır.

5.) Kalem Etekler

Düz ve rahatsız görünümüyle dikkat çeken bu etek modelleri bu sene de moda trendleri arasında yer almakta. Özellikle bu sene eklenen düğme detayları eteklere farklı bir hava katmaktadır. Aynı şekilde bu sene düz ve klasik modellerden uzak daha canlı kalem etekler göz önündedir.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Yılında Destinasyon Temaları Çok Moda

Destinasyon yani kültür turları düzenlemek gibi bir şeydir bir anlamda. Örneğin bir yöreye ait gidilecek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir