Ana Sayfa / Alışveriş / 2018 Elbise Modelleri

2018 Elbise Modelleri

2018 Elbise Modelleri

Elbiseler, kadınlarla en çok özdeşleşen moda parçalarıdır ve son yıllarda da moda sahnelerinde fırtına gibi esmekteler. Yazlık askılı modelleri, günlük casual modelleri, abiye elbiseleri, farklı renk, desen dokusuyla ve1001 çeşit formuyla ayrıca da en uygun fiyatlarıyla trend bende sayfalarında bulabilirsiniz. O halde buyurun 2018 Elbise Modelleri ne…

1001 Çeşit Elbise Modeli

Kadınlar olarak çok şanslıyız zira yaşadığımız dönemde 1001 çeşit elbise zenginliğini karşımızda bulabiliyoruz. Bunlardan en popüler olanlarıysa; çiçekli motiflere sahip olanlar, etnik desenli elbise modelleri, ekoseli, pötikareli, kamuflaj desenlileri olabiliyor. Örneğin floral desenlerden hoşlanıyorsanız, içinde kocaman bahar çiçeklerinin yer aldığı rengarenk elbiselerden yararlanmanız mümkün. Ya da içinde çıtır çıtır mini bahar dallarının yer aldığı ve empirme desen olarak anılan elbise modellerinden de aynı şekilde. Ayrıca çiçekli elbisenizi; dilerseniz kısa kollu, askılı, japone kol, yarım kol, truvakar kol ya da uzun kollu formda dahi seçebilirsiniz. Bu tarz bir elbiseyi dokusuna ve formuna göre günlük anlamda ya da özel gecelerde bile kullanabilirsiniz. Sizlere 2018 Elbise Modelleri hakkında fikirler vermeyi sürdürüyoruz.

2018 Sezonuna Özgü Abiye Elbise Modelleri

Abiye form elbise dendiğinde mutlaka işler değişir. Zira özel gecelerde, davet ve kutlamalarda giyeceğiniz abiye elbiseler, günlük elbiselerden çok daha gösterişli, ihtişamlı ve şaşaalı olmalıdır. Bu anlamda göz alıcı renk ve dokulara yönelmeniz gerekir. Örneğin sax mavi, zümrüt yeşili, gece mavisi, kırmızı, krem, mor, bordo, pudra tonları, beyaz ya da siyah tonlarından seçilmiş şık bir elbiseyle kimse yarışamaz. Doku olarak kaliteli trikolardan, saten, ipekli, şifon ya da krep kumaşlardan da yararlanabilirsiniz. Form olaraksa dudak yakalı modeller oldukça seksi ve dikkat çekici modeller arasında yer almakta.

Yine özel gecelerde kullanabileceğiniz abiye elbise formunda tercih etmeniz gereken özellikler; taşlarla kaplı elbiseler, taşlı yakalara sahip elbise modelleri, gupürlü, incili, balon etekli, transparan tül detayların kullanıldığı modeller ya da dantelli elbiseler olabilir. Yanı sıra elbisenizin boyunu da dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Örneğin kısa boylu bir bayansanız, mini boylarda çekici bir elbise modeli seçebileceğiniz gibi uzun yerlere kadar inen tuvalet formunda bir elbise seçerek topuklu ayakkabılarla boyunuzu daha da uzun gösterebilirsiniz. Renk olaraksa sizi daha uzun gösterecek olan siyah tonlarından yararlanabilirsiniz. Boyunuz uzunsa uzun – kısa ayırt etmeksizin uzun tuvaletlerden ya da kısa abiye elbiselerden yararlanabilirsiniz. Sizlere 2018 Elbise Modelleri konusunda fikirler vermeye çalıştık.

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir