Ana Sayfa / Alışveriş / 2018 Abiye Modelleri

2018 Abiye Modelleri

2018 Abiye Modelleri

Abiye modelleri dendiğinde kadınlar için akan sular durur. Zira bir kadın abiye elbise giyeceğinde, davet salonlarının en şık kadını olmak ister. Özel gecelerin, düğünlerin, davetlerin, balo salonlarının ya da 5 yıldızlı otellerin davet salonlarına en ihtişamlı görünümüyle damga vurmak isteyen kadınlar, haklı olarak bu aktivitelerin en çarpıcı kadını olmak ister. Eğer siz de yakın zamanda böyle bir etkinliğe katılacaksanız, kesinlikle trend bende sayfalarında yer alan muhteşem tuvaletlere ve abiye elbise modellerine bir göz atmalısınız.

Abiye kıyafet dendiğinde, önünüzde uçsuz bucaksız bir kapı açılır. Kuşkusuz ki bu büyük zenginliğin içinde kendinize en çok yakışan tuvalet ya da küçük gece elbisesini bulmak istemekte haklısınız. Örneğin uzun boylu bir bayansanız yere kadar inen uzun bir tuvalet satın alabilirsiniz Şayet tipiniz müsaitse kış aylarında kadife modellerinden,  yaz aylarındaysa saten tuvalet modellerinden tercih edebilirsiniz. Ama vücudunuzda fazlalıklarınız varsa tüm kusurları gösterecek olan kadife ve saten elbise modellerinden uzak durmanızı öneririz. Zira bu dokulardaki kıyafet modelleri vücudunuzdaki minicik bir fazlalığı bile gözler önüne serer. 2018 Abiye Modelleri arasındaysa kadifeden satene, organzeden şifona, taftadan krepe, ipekliden brokara aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

2018 Trend Renklerde Abiye Modelleri

Renk konusundan söz etmemiz gerekirse; 2018 sene trendi olan kırmızı tuvalet modellerine rahatlıkla yönelebilirsiniz. Tutkunun rengi olan kırmızı bu sezon çok moda zira… Öte yandan davetlerin en çok tercih edilen renklerinden olan siyah bir tuvaletle de salonlarda bir kuğu gibi süzülebilirsiniz. Hem siyah renk, fazla kilolarınızı da gizleyeceği gibi boyunuzu olduğundan daha uzun gösterir. Davetlerin vaz geçilmez diğer özel renkleriyse asil beyaz ve ekru gibi renk tonlarıdır. Yine vücudunuz müsaitse ve fazlalıklarınız yoksa beyaz tuvaletlerin saf ve elegan görünümünden yararlanabilirsiniz. Davetlerde en çok tercih edilen bir başka renkse gece mavisidir. Bu renk hem esmer, hem de sarışın bayanlara çok yakışıyor üstelik. Yanı sıra beyaz tenli ve kızıl saçlı bayanlara da zümrüt rengi abiyeler önerilir.

Kilolu Bayanlar Nasıl Abiye Seçmeli?

Diğer taraftan vücudunuzda fazlalıklarınız varsa, robadan tasarlanan modellere ya da dökümlü olan abiye kıyafetlere yönelmelisiniz. Örneğin şifon parçalarla sorunlu bölgelerinizi kamufle eden abiye modellerine yönelebilirsiniz. Yine derapeli, piliseli ya da püsküllü modellerle de kilo fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz.  Şayet gösterişli, güçlü ve detaylı abiye modellerini seviyorsanız; dantelli, gupürlü, fiyonk detaylı, dudak yakalı, düşük kollu, tütülü ve kuyruklu tuvalet modellerinden seçebilirsiniz. Sizler için 2018 Abiye Modelleri ni derledik.

 

Hakkında Trend Bende

Mutlaka İncelemelisin

2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir